• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Arkadaş Akademi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Arkadaş Akademi olarak Ankara'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Ankara eğitim alanında hizmet veren firmamız Arkadaş Akademi olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sunduğumuz eğitim hizmetleri çok geniş bir alana yayılmış olmakla birlikte farklı yaş guruplarına ve eğitim seviyelerine yönelik olarak sunulmaktadır. Sunduğumuz tüm eğitim hizmetlerini de kişilerin ihtiyacı yönelik olarak sunmaktayız.

Merkezimizin sunduğu ilk hizmet dil eğitimidir. Bu alanda İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Arapça ve Rusça dil eğitimidir. Sunduğumuz bu dil eğitimleri ile birlikte istediğinizin dilde akıcı bir şekilde konuşmanızı ve o dilin tüm kurallarına hakim olmanızı sağlamaktayız. Diğer bir hizmetimiz ise bu dil hizmetimiz ile ilişkisi olan YÖK Dil Sınavı eğitim hizmetidir. Üniversitede dil üzerine bir eğitim almak isteyen kişilerin girmesi gereken bu sınavdan en iyi sonucu almanız için eğitim hizmeti sunmaktayız.

Eğitim merkezimizin bir diğer hizmeti ise YKS eğitim hizmetidir. YKS üniversiteye geçiş sınavıdır. Üniversiteye gitmek isteyen herkesin girmesi gerekmekte ve belirli bir puan skalasını geçmesi gerekmektedir. Bizlerde bu sınav dersleri üzerine eğitim sunarak kendinize belirlemiş olduğunuz hedefe ulaşmanıza yardımcı olmaktayız. Merkezimiz sunduğu hizmetler de çeşitli sınıf seçenekleri de sunmaktadır. 1 ila 4 kişilik sınıflardan kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Merkezimiz okul öncesi dönem için etkinlik ve KPSS gibi sınavlar üzerine eğitim sunmaktadır. Tüm hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız online olarak da hizmet veren müşteri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR