• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arkadaş Oto

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özgür Boyacı - Ayşe Uz

Kuruluşunun temellerini müşteri memnuniyetine dayandıran İstanbul Arkadaş Oto, kısa sürede sektörde aranan isim olmuştur. Kaliteli ürün ve hizmetin öncüsü unvanına sahip olan firmamız bu isime yakışır şekilde hareket etmeyi asla elden bırakmamıştır. Sunduğumuz hizmette müşterilerimizi aile bireylerimizden ayırmıyor ve en yararlı olanı otomobillerinize uyguluyoruz. Alanında uzman çalışanlarımız sayesinde aradığınız cevapların tamamını çatımız altında topladık. Bizlere emanet ettiğiniz otomobillerinizin ihtiyacı olanı sizlerle birlikte tespit ediyor, yine sizlere en uygun olacak şekilde fiyatlandırmasını gerçekleştiriyoruz.

Sunduğumuz ürün ve hizmetin kalitesinin yanında bunların, uzun ömürlü olması en önemli özelliklerimiz arasındadır. Şimdiye kadar gelen hiçbir müşterimizi eli boş yollamadık. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızdan ötürü tam puan almayı başarıyoruz. Aracınızın ihtiyacı olan her şeyi bizimle giderebilirsiniz. Bakım, onarım, oto kuaför, arıza tespit gibi pek çok farklı alanda sizlere cevap oluyoruz.

Uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarımızdan yararlanabilirsiniz. Eğer ki otomobiliniz için iyi bir firma arayışındaysanız en iyisini buldunuz. Kullandığımız parçaların orijinal olmasına özen gösteriyor, müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Sunduğumuz ürün ve hizmetin her zaman garantisini veriyoruz. Merak ettikleriniz için deneyimli kadromuzun bilgi ve tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Bizlere ulaşmak isterseniz, sizler için oluşturduğumuz telefon numaralarımıza sitemizden ulaşabilirsiniz. Firmamız karşılıklı güveni en iyi şekilde sağlamış ve bunun üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. En kısa zamanda sizleri de firmamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR