• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Artı Yaşam Yaşlı Bakım Merkezi

Adres :

Çamlıçay Mahallesi 5184 Sokak Urla İzmir İzmir » Urla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hafize Uzun-fuat Uzun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@artiyasamyaslibakimmerkezi.com

Whatsapp 1:

0 (532) 211 52 53

Whatsapp 2:

0 (505) 515 58 28

Whatsapp 3:

0 (532) 211 52 53

Whatsapp 4:

0 (505) 515 58 28

Artı Yaşam Yaşlı Bakım Merkezi

Özel Artı Yaşam Yaşlı Bakım ve Huzurevi 20.08.2018 tarihinde açılışını yaparak son teknoloji donanımı ve profesyonel hizmet personeli ile Dinç yaşlılara, Alzheimer, Demans, Parkinson, Felçli ve Yatalak hastalarımıza uzman kadrosuyla Urla'da bakım ve huzurevi hizmeti vermektedir. Toplam 3 katlı, 50 yatak kapasiteli, asansörlü, bahçeli ve 24 saat sıcak su, Klima, Tv, 1-2-3 ve 4 kişilik oda seçenekleriyle hijyen konusunda ödün vermeyen üstün hizmet anlayışıyla faaliyet göstermeye başlayacaktır.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR