• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

As Çiğbörek Waffle

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aşkın Çin

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

As Çiğbörek Waffle, pastane ve unlu mamuller sektörü içerisinde kendine has dekoru ve tasarımı olan iç mekanı ile rakip firmalar arasından öne çıkıyor. As Çiğbörek Waffle Pastane, harika iç ortamı ve güler yüzlü hizmetlerinin yanı sıra; enfes lezzetleriyle de sektöründe tüm dikkatleri üzerine topluyor.

Birçok ailenin uğrak mekanı olan pastane kafemiz içerisinde; çiğbörek ve Waffle servisimiz vardır. Bursa Yıldırım içerisinde bulunan şubesinde enfes çiğbörek ve leziz Waffle hizmetini bünyesinde bulunduran As Çiğbörek Waffle pastanemizde, ekstra birçok atıştırmalık ve içecek servisimiz de zengin hizmet yelpazemizde yer almaktadır. Sayısız çeşitte unlu mamul bulunan pastanemiz içerisinde; hem harika atıştırmalıklarımızın tadını çıkarabilir hem de kafe ortamımız içerisinde arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve hoşça vakitler geçirebilirsiniz.

As Çiğbörek Waffle olarak; güler yüzlü garsonlarımız ve tecrübe sahibi mutfak ekibi kadromuz ile sektörümüzde önder ve lider konuma uygun olarak müşterilerimize hizmet vermeye çaba sarf ediyor ve ekip olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz. Sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek için; sosyal medya hesaplarımızdan sizlerin geri bildirimlerinizi de takip ediyor ve bu şekilde firmamızı geliştirmek adına oldukça somut adımlar atıyoruz. As Çiğbörek Waffle olarak, kaliteli hizmetlerimiz ve sunduğumuz cazip fiyatlarla müşterilerimize güzel hizmet verebilmenin haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Bursa Yıldırım Pastane ve Kafeterya şubemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR