• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

As Real Gayrimenkul

Adres :

Emek Mah. Gazi Ali Düşür Cad. No: 47 Şehitkamil/gaziantep Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aslan Bozyiğit

E-Posta Adresi :

asrealgayrimenkul@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 321 22 05

Whatsapp 2:

0 (541) 321 22 13

Whatsapp 3:

0 (541) 321 22 15
Firma olarak yola çıktığımız günden beri kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hizmeti müşterilerimize sunabilmek için çaba göstermekteyiz. Bu konuda şu ana kadarki üretim portföyümüz ve sunmuş olduğumuz hizmetler göz önüne alındığında bir marka değeri olarak bulunduğumuz lokasyonda ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamakla beraber bugünkü bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmemekteyiz.
Sektörde lider firma olmanın vermiş olduğu sorumlulukla beraber takım ruhu ile çalışmakta olan kaliteli bir ekibiz. Bundan dolayı her gün yeniliklerle karşınıza çıkmakta ve bir marka değer olarak yolumuza devam etmekteyiz. Bu noktada hedefimiz ülkemizdeki sektörelanlamda liderliğimizi korurken global ölçekte aranılır bir firma olmaktır.
Başarıya giden yolun çok çalışmaktan geçtiğini bildiğimiz için kalite standartlarını sürekli olarak yükseltmekte, müşteri memnuniyeti merkezli olarak hareket etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin daha kaliteli bir hizmete ulaşabilmesi için çaba göstermekteyiz. Bunun sağlanabilmesi için ar-ge çalışmalarına ağırlık vermekte olan firmamız yeni plan ve projeleri ile birlikte sürekli sahada aktif rol oynamaktadır.

BENZER FİRMALAR