• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asa Yumurta

Adres :

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Kemerdere

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 489 46 32

Kahvaltıların vazgeçilmezi olan Asa Yumurta birmilyonnokta.com üyesidir. Yediden yetmişe herkesin bayılarak yediği ve sofralarından eksik etmediği yumurta satışımızla sizlerin karşısında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizim en önemli temennimiz sizlere doğal ve sağlıklı yumurta satışı sunabilmektir.

Sağlıklı, dengeli beslenmek her yaş grubu için çok önemlidir. Bu yüzden yediğimiz her ürün hakkında da bilgi sahibi olmak en temel haklarımızdan biridir. Bizde sizlere üretiminden sizlerin sofrasına gelene kadar yumurtalarımızın hangi aşamalardan geçtiğini söylemek isteriz. İstanbul alışveriş sektöründe hızla çalışmalarımız devam ediyor. Yumurtalarımız tamamen doğal ve organik yollarla sizlere kadar ulaşıyor. Fabrika ürünü olmayıp tamamıyla doğal yemlerle beslenen, yapısı, kimyası ve genetiği değiştirilmemiş tavuklardan elde ediliyor. Bu yüzden hem kendiniz hem de sevdikleriniz gönül rahatlığıyla yumurtalarımızdan faydalanabilir.

Yumurta A, D, E ve B vitaminleri açısından oldukça zengin bir ürün olup bizler sayesinde de doğal ve içeriği zengin yumurtalara rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Firma olarak en önemli isteğimiz sizlere güvenilir gıda satışı yapmaktır. Çünkü sizin sağlığınız bizim için her şeyden önce gelmektedir.

Kahvaltı sofralarımızı çeşitli tariflerle süsleyen yumurta, Asa Yumurta sayesinde artık çok daha lezzetli hale geliyor. Bizim için sizlerin memnuniyetini aldığınız ürünün size istediğiniz beklentiyi vermiş olması çok kıymetlidir. Sağlıklı ve doğal yumurtanın tek adresi olmaya devam edeceğiz. Sizde güvenilir bir alışveriş istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR