• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Asaf Oto Yıkama

firma adresi

Adres :

İstasyon Caddesi Tünel Girişi No : 66/ A 66 / B Amasya » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cem Demir
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (552) 333 45 05
firma wp

Whatsapp 2:

0 (506) 692 05 05

reklam logosu
  • firma instagram

Asaf Oto Yıkama birmilyonnokta.com sitesi sayısız kaliteli üyelerinden sadece birisidir. Otomobillerimiz hayatımızı kolaylaştıran araçlardan birisidir. Bazılarımızın bir tutkusu olan otomobillerinde bakım ve kontrollerini düzenli bir şekilde yaptırarak konforlu bir sürüş keyfi çıkarmak isteriz. Kaliteli hizmet veren yerlere araçlarınızı emanet ederek hizmet sonrası memnun ayrılmak istersiniz. Sizler için çok önemli olan araçlarınızı güvenle emanet edebileceğiniz yerleri tercih edersiniz.

Amasya otomotiv alanında bu sorunlarınızı çözen Asaf Oto Yıkama olarak aradığınız hizmeti sizlere profesyonel olarak sunuyoruz. Araçlarınızın temizlik ve bakımlarını sizlerin istediği şekillerde yaparak iş yerimizden sizleri mutlu bir şekilde uğurluyoruz. Araçlarınızın iç ve dış yıkamalarını araçlara özel yıkama malzemeleriyle yapıyoruz. Detaylı iç temizliğini özel malzemelerle yaparak sizlere sağlıklı bir araç içi sunuyoruz. Döşeme ve tavan temizliğini araç içi malzemelerine zarar vermeden dikkatli bir şekilde yapıyoruz. Motorunuzun sorunsuzca ve verimli çalışması için işi bilen kişiler tarafından yıkama işlemleri yapılmalıdır. Bizlerde bu alanda tecrübeli kişiler olarak aracınıza zarar vermeden ve verimlerini düşürmeden yıkama ve temizlik işlemlerini yapıyoruz.

Araçlarınızın yüzeyindeki küçük izler, lekeler iyi bir pasta cila uygulamasıyla giderilerek daha parlak ve pürüzsüz bir görüntü haline getirilir. Araçlarının temizlik, yıkama ve bakım işlemleri özel malzemelerle yapılarak araçlarınıza zarar verilmeyecektir. Sizleri düşünerek yoğunluğunuzdan dolayı iş yerimize gelemiyorsanız bizleri aradığınız takdirde gelip aracınızı alıyoruz ve ihtiyacı olan hizmetleri sağladıktan sonra tekrar adresinize getiriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR