• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aşcı Hasan Ünal

Adres :

Antalya » Korkuteli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Ünal

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 728 22 76

Whatsapp 2:

0 (535) 589 57 36

Birbirinden lezzetli yemeklerimizle düğün, mevlit, asker, sünnet yemekleriniz; tüm özel günlerinizde yanınızda, memnuniyetle hizmetinizdeyiz. Kalabalık özel anlarınızda, biz misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak ve sizlerin işlerini kolaylaştırmak amacıyla 7/24 hizmet vermekteyiz. Antalya yeme içme ve eğlence amacıyla hizmet veren işletmemiz taşınabilir olmasıyla siz değerli müşterilerimize oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Tüm samimi çalışma arkadaşlarımızla, pratik ekipmanlarımızla bir aile sıcaklığıyla yanınızda yer alıyor, sizi misafirleriniz karşısında gururla tanıtıyoruz. İşinin ehli aşçılarımız, yıllardan beri yaptığı bu meslekte, tüm tecrübesiyle memnuniyetinizi maksimum seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Taşınabilirliği kolay bir yemek işletmesi olmasına ve pratik ekipmanlarına rağmen hijyene oldukça önem veriyor, sağlığınızı her şeyin bir adım önünde tutuyoruz. Tüm malzemelerimizin taze olmasına özen gösteriyor, yemeklerimizde kullandığımız tüm ürünlerin kaliteli olmasına veriyoruz. Gerek görüntüsüyle gerekse lezzetiyle özenle hazırladığımız yemeklerimizi, müşterilerimize itinayla sunuyoruz. Programınızın başından sonuna kadar belirlediğiniz miktarda yemekleri hazırlıyor, bittiğinde tüm malzemelerimizi ve etrafı toplayıp sizleri program bitiminde aldığınız hizmetten memnun bırakıyoruz.

İstediğiniz tüm yemekleri yapabiliyor, özellikle yöresel yemeklerimizdeki başarımızla sizler için tercih sebebi oluşturuyoruz. Yemeklerimizin damak tadınıza uygun olmasına özen gösteriyor, misafirlerimize bilindik lezzetlerin en kalitelisini sunuyoruz.

Amacı siz değerli müşterilerimizi memnun bırakmak olan ve işimizi en iyi haliyle yapmak olarak çıktığımız bu yolculukta, yanında olduğumuz ve bizi özel zamanlarında yanında görmek isteyen tüm müşterilerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR