• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aslan Sound

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Aslan

Mersin ilinde hizmet veren Aslan Sound isimli firmamız birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan firmalardan bir tanesidir.

Mersin oto aksesuar ve modifiye sektöründe hizmet veren firmamızın temel hizmeti otomobillere ses sitemi kurmaktır. Ancak yeniliğe açık olan firmamız her geçen gün gelişmekte olduğu için sadece ses sistemi kurmakla sınırlı kalmamıştır. Firmamız en güncel otomobil aksesuarlarının da satışını yapmaktadır. Aracını seven ve değer veren kişiler müşterilerimiz tarafından sık sık tercih edilmekteyiz.

Hizmetlerimiz arasında cam filmi uygulaması, görüntülü ses sistemleri uygulaması, en şık otomobil paspas satışları, pandizot çeşitleri, oto body kit uygulaması, oto xenon far uygulaması ve daha pek çok işlemi uygulayabilmekteyiz. Aracınızın modeli veya yaşı kaç olursa olsun, istediğiniz uygulamayı aracınıza uygulayabilmekteyiz. Aracınızı gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz. Kadromuz en kaliteli şekilde uygulamasını yapıp aracınızı size teslim edecektir.

Kadromuz yetenekli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Siz müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalması biz Aslan Sound için büyük önem arz etmektedir. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde kendimizi daha hızlı geliştiriyoruz. Sizlerin yorumları sayesinde bir hatamız ya da eksiğimiz varsa hemen farkına varıyor, bu durumu telafi etmek için çalışmalara başlıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini size veriyoruz. Firmamız tarafından mağdur edilmemeniz için kadromuz elinden gelen bütün önlemleri almaktadır. Sizi müşterilerimize, tercihinizi bizden yana kullandığınız için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR