• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Aslanoğlu Künefe Kadayıf Baklava

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Okan Ayar

reklam logosu
  • firma fb

Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde faaliyetlerine devam eden Aslanoğlu Künefe Kadayıf Baklava işletmesi olarak bizler yemeklerden sonra aradığınız tatlı lezzetlerinde en doğal ve geleneksel haliyle sizlerin karşısına çıkarılacak tatlıları üretiyoruz. Tatlı ustalarımız tarafından özenle hazırlanmış olan ve her biri ince ince kat kat açılmış hamurlarla hazırlanmış olan künefelerimizde özel şerbetler kullanıp bol fıstık seçeneğiyle de birlikte sizlere künefede Göksun’daki en iyi seçenek olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kahramanmaraş pasta ve pastane sektöründe tatlı ihtiyacını karşılamak isteyenler için hizmet verdiğimiz Aslanoğlu Künefe Kadayıf Baklava işletmemiz bünyesinde sıcak sıcak sizlere servis edilen künefelerimizde özel şerbetlerimizle tadını damağınızda hissedebileceğiniz şekilde tatlılara ulaşmanızı da sağlıyoruz. Yumuşak hamurla birlikte ince ince hazırladığımız kadayıfların yanı sıra künefede kullandığımız fıstık ve peynirde de çok hassas bir şekilde ürünleri tatlıların arasında dahil ediyoruz. Servislerimizin yanında sizlere sunduğumuz ikram ürünü olan meyvelerin, çerezlerin tamamında da tüm ürünlerin en taze halleriyle sizlere ulaştırılmış olduğundan emin şekilde sıcak servisle sizlere ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Yılları aşan bir deneyimle ve uzman kadroyla Kahramanmaraş Göksun’da sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde gerçek ve doğal tatlı lezzetinden vazgeçemeyen devamlı müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Hem ailenizle hem de kalabalık arkadaş gruplarınızla bir arada vakit geçirerek tatlı lezzetine ulaşabileceğiniz şekilde hazırlanmış olan ferah ve geniş işletmemiz bünyesinde sizleri en doğal tatlı lezzetine ulaşabilmeniz için bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR