• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asmin Bayan Kuaförü

Adres :

Türkali Mahallesi Mısırlı Sokak No: 21 / C İstanbul » Beşiktaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Funda Duman

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 238 38 13

birmilyonnokta.com kuaför ve güzellik hizmeti sunan firmaları bünyesinde buluşturuyor, bizlerde müşterilerimizle burada buluşmaya başladık. Kuaföre gitmek dünyada ve ülkemizde herkesin tercih ettiği vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Birçok bakım işleminin yapıldığı işletmemizde bu ihtiyacın hakkını vermek için özenle çalışmaktayız. Saç boyama, kesim, model değişimi, keratin bakımı yapılmaktadır. Makyaj ve diğer bakım hizmetlerimizde sizlerin cildine uygun sağlıklı kaliteli markalar kullanmaktayız.

İstanbul kuaför işletmeleri yoğun tempoda çalışan ve en güzel uygulamaları yapmaya çalışan bir sektördür. Kadınlarımız her zaman rutin bakımlarını yaptırır. Bir yandan da kutlamalarımız, nişanlarımız, düğünlerimiz asla bitmez. Kuaförümüzde hem normal hem tesettürlü olmak üzere birçok model tercih edebiliyorsunuz. Boya uygulamalarımızda istediğiniz renk, ombre ve kesim modellerimizi seçebilmektesiniz. Makyajınız, manikür ve pedikür işlemleriniz, ağda uygulamaları işletmemizde yapılmaktadır. Özellikle düğün ve kutlama paketlerimiz ile tepeden tırnağa muhteşem bir hazırlıkla sizi işletmemizden mutlu bir şekilde gönderiyoruz.

İşletmemiz saç ve tesettür tasarımında profesyoneldir ama kendinizi bir aile ortamında gibi çok rahat hissedeceksiniz. Güncel kampanyalarımızı hem site üzerinden hem de sosyal medyamızdan takip edebilirsiniz. Fiyatlarımızın sizlere uygun olduğunu göreceksiniz. Randevulu işlemlerinizde gelecek kişi sayısı ve istenilen tasarımlara göre ödeme planı çıkararak kolaylıklar sağlayabiliyoruz. Hem ilçemizde bulunan hem de komşu ilçelerimizden gelen değerli kadın müşterilerimiz ile artık bir aile gibiyiz ve istekleri konusunda çok hassasız. Sizleri her zaman kuaförümüze bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR