• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Asrın Boğaziçi Profiterol

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Taha Göktaş - Uğur Göktaş

  • firma instagram

Develi’nin meşhur profiterollerini yapan pastanesi Asrın Boğaziçi Profiterol geleneksel hale gelmiş bu tatlıyı modern bir sunumla müşterisine ikram eder. Ev yapımı tarzıyla ustasının elinden çıkan yumuşak bir hamur ve enfes kremasıyla tadı adeta damağınızda kalır. Ev yapımı tarzıyla dikkatleri üzerine çekse de sadece profiterolüyle meşhur değildir. Ekler çeşitleriyle reyonu göz kamaştırır. Çeşitlerinden bazıları şöyledir:

Meyve kremalı ekler Türk kahveli ekler Çilekli ekler Muzlu ekler Klasik ekler Meyve kremalı ekler.

Kayseri hizmet içerisinde bulunan pastanemizde pek çok lezzet bir arada bulunur. Tatlı canınız çektiğinizde ister pastanemize gelip yiyebilir ister eve sipariş verebilirsiniz. Nezih pastane ortamında arkadaş sohbetiyle yenilen tatlının tadı başkadır. Evde sevdiklerinizle sıcacık bir aile ortamında çay yudumlarken tatlı yemek bambaşkadır. Bu ikisini de hizmet içinde sunan pastanemizden alabileceğiniz bazı tatlı çeşitleri şöyledir:

Portakallı traliçe Karamelli traliçe Tavukgöğsü Kazandibi Ekmek kadayıfı Damla sakızlı muhallebi.

Her biri mutfağımıza yerleşmiş, yemeğe doyamadığımız tatlardır. Pastanemiz tatlılarının lezzetine ustasının maharetli ellerine borçludur. Ayrıca malzeme kalitesi ve yapılış tarzı en önemli lezzet unsurlarıdır. Mutfağındaki kalitenin sırrı aynı zamanda personelin dikkatli ve özenli davranmasıdır. Pastanemizde her aşama tek tek gözlemlenir. Malzeme alımından sunuma, müşteriye verilen hizmetten hizmet sonrası yıkanan bulaşığa kadar pek çok ayrıntı bulunur. Personelimiz, titizlikle ve hijyene verdiği önemle en iyi hizmeti sunmak için gayret eder.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR