• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Asya Cafe Ev Yemekleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Songül Ergün

reklam logosu
  • firma instagram

Hemen hemen herkesin aklına bir kere de olsa gelmiştir. Acaba bir ev yemekleri yapan dükkan açsak nasıl olur diye. Siz düşündünüz biz açtık. 2020’nin şubat ayında açılan işletmemiz Mersin Ev Yemekleri henüz yeni olmasına rağmen sizlerin destekleri ile büyümeye devam ediyor. Asya Cafe olarak her gün değişen menümüzle annenizin yemeklerini aratmayacağımıza söz veriyoruz.

Kullandığımız malzemeler doğal, hijyenik ve lezzetli olup içliköfteden mantıya, kuru fasulye, pilavdan tatlıya kadar dilediğiniz hemen hemen her yemeği yapıp adresinize teslim ediyoruz. Doğum günleri, yemekli toplantılar, düğünler gibi tüm organizasyonlarınıza restoran tadında, hızlı ve sıcak yemek temini yapıyoruz. Dilerseniz işletmemizde kendiniz de yiyebilirisiniz.

Catering sektöründe farklı, lezzetli, minimal, yenilikçi yapımızla kaliteden şaşmadığımız gibi uygun fiyatlı yiyecekleri sizlerle buluşturmaktayız. Yiyeceklerimizin tazeliğine çok önem veriyoruz. Mevsiminde olan ürünleri kullanmaya dikkat ediyor hormonlu ürünleri işletmemizde kullanmıyoruz. Alanında çok iyi, güler yüzlü, hünerli, samimi ekibimizle sizleri doyurmak ve memnuniyetinizi sağlayıp ev ortamında hissetmeniz için var gücümüzle çabalıyoruz.

Amacımız sağlıklı ve leziz yiyeceklerle beslenmenizdir. İşletme olarak insan sağlığını her şeyin üzerinde olduğunun bilinciyle hijyen koşullarına dikkat ediyoruz. Ürünlerimizi uygun koşullarda muhafaza edip masalarda sizlerle buluşturuyoruz. Özellikle üniversiteli gençlerin ailelerinden uzakta yaşadıkları için işletmemizi tercih ediyorlar. Bizler de annenizin ellerinden olmasa da aynı damak tadını yakalamaya çalışıyor, yemeklerimizi denemeniz için işletmemize bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR