• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Asya Silver

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Orhan Kapucuoğlu

  • firma instagram

Kendine değer veren, benliğini önemseyen, dış görünüşüne yenilikler katmak isteyen tüm herkesin tercihi olmak, sizlere takının aksesuar olmaktan öte bir tutku, bedeninizde bir güzellik olmasını sağlamak için çalışıyoruz. En yeni ve tarz modellerimizi sizlere sunarken, yeni stil ve moda takiplerimizi sürekli güncel tutuyoruz.

Adana takı aksesuarsektörüiçin bir kalite olmanın arzusu ve hevesiyle daima sizlere en iyisini ve en güzelini sunmak için çalışıyoruz. Benliğinizde eğreti durmayan, sizlerin makyajına, kıyafetine ve tarzına uygun her türlü aksesuar, takı ve gümüş seçenekleriyle sizlerleyiz. Doğru aksesuar kullanmanın dış görünüşünüze kattığı değeri bilerek hareket ediyor, sizleri daima yakışanı kullanmaya yardımcı oluyoruz.

İşini bilen, tecrübeli, yenilikleri takip eden personellerimiz, renk, desen, model ve ürün çeşitliliklerimizle sizlere daima iyi hizmet sunmak istiyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerin imalatındaki süreçleri takip ederek sağlığınızı ve bedeninizi olumsuz etkileyecek bir ürün ile karşı karşıya bırakmıyoruz. Sizlerin güzelliğini ve sağlığını önemsiyor, hayatınıza güzellik katmanın beraberinde, sunmuş olduğumuz geniş ürün gamı ile de hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz, eksikliğini hissettiğiniz, vücudunuzda, yanınızda, kıyafetinizde bulundurmak isteyeceğiniz en yeni ve güzel ürünleri sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Biz, sizin daima en iyisini hak ettiğinizi bilerek işimizi yapıyoruz. Verdiğimiz ürünlerin sorumluluklarıyla hareket ediyor ve kalitemizden ödün vermeden çalışıyoruz. Doğru ürün ve hizmetin siz değerli müşterilerimizde bizim daimi olmamızı sağlayacağını biliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar