• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

As&ya Veteriner Kliniği ( Uşak Veteriner Kliniği )

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi 1.defne Sokak No: 7 (egeshop Çaprazı) Uşak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berk Ali Bıyık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 773 35 77

Uşak ilinde hizmet vermekte olan AS&YA Veteriner Kliniği birmilyonnokta.com üyesidir. Hizmetlerimize başladığımız ilk günden beri hayvan dostlarımızın sağlığı ve mutluluğu için hizmet vermekteyiz. Sevimli dostlarımızın en iyi koşullarda yaşamlarını sürdürmelerini amaçlıyoruz bu sebeple veteriner kliniğimizde işimizi büyük ciddiyet ile sürdürmekteyiz. Uşak evcil hayvan sektöründe sizlere ve hayvanlarımıza modern ayrıca bir o kadar konforlu bir hizmet sunmaktayız. Tüm bunların yanında en önemlisi uzman bir ekip tarafından hizmet almaktır.

Hayvanlarınız için bir veteriner kliniği tercih etmek zor olmakla birlikte oldukça büyük önem taşımaktadır. Veteriner hekimlerimiz alanlarında gerekli tüm eğitimleri almış olmakla birlikte başta bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gelişime açıktır. Çalışanlarımızın hepsi sevimli dostlarımızın sağlığını ve mutluluğunu amaç edinmiş olup her gün bunun için büyük özveri ile çalışmakta ve her geçen gün kendilerini geliştirmektedir.

Bizler öncelikle meslek etiğini ön plana koyarak büyük titizlikle çalışmaktayız. Kliniğimizde hayvanlarınıza ve sizlere hijyenik ayrıca konforlu bir alan sunuyoruz. Tedavilerimizde en gelişmiş teknoloji ile hazırlanmış cihazları kullanıyor, sizlere en ayrıcalıklı hizmeti vermek istiyoruz. Kliniğimiz hijyen belgesine sahip çalışanlarımız tarafından düzenli olarak her gün temizlenmektedir çünkü sizleri hijyenik bir ortamda ağırlamaya önem veriyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin ve hayvanlarımızın mutluluğu en büyük gayemiz. Haftanın her gününde ve her vaktinde acil durumlarda gelebilir veya randevu için sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizleri arayarak randevu alabilirsiniz. Sizlere en kaliteli ve en güvenilir veteriner deneyimini yaşatmak için sizleri aramızda bekliyoruz.

uşak merkez veteriner,uşak merkez veteriner kliniği,uşak merkez acil veteriner,uşak merkez veteriner hekim,uşak merkez acil veteriner kliniği,uşak merkez uzman veteriner,uşak merkez uzman veteriner hekim,uşak merkez alo veteriner,uşak merkez alo veteriner hekim,uşak merkez en yakın veteriner,uşak merkez en yakın veteriner hekim,uşak merkez en yakın veteriner kliniği,uşak merkez 7/24 veteriner,uşak merkez 7/24 veteriner kliniği,uşak merkez 7/24 veteriner hekim,uşak merkez veteriner iletişim,uşak merkez veteriner iletişim numarası,uşak merkez veteriner muayenehane,uşak merkez veteriner muayene hizmeti,uşak veteriner,uşak veteriner kliniği,uşak acil veteriner,uşak veteriner hekim,uşak acil veteriner kliniği,uşak uzman veteriner,uşak uzman veteriner hekim,uşak alo veteriner,uşak alo veteriner hekim,uşak en yakın veteriner,uşak en yakın veteriner hekim,uşak en yakın veteriner kliniği,uşak 7/24 veteriner,uşak 7/24 veteriner kliniği,uşak 7/24 veteriner hekim,uşak veteriner iletişim,uşak veteriner iletişim numarası,uşak veteriner muayenehane,uşak veteriner muayene hizmeti,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR