• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ataduy İşitme Cihazları Kırklareli Şubesi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cemre Ökten

reklam logosu
  • firma instagram

Hayatımızı kolaylaştıran en son teknoloji tıbbi cihazların deneyimli satış noktası Ataduy İşitme Cihazları Kırklareli Şubesi birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan işitme sıkıntıları her geçen gün sayısı giderek artan fizyolojik bir sıkıntı olarak karşımıza çıkmaktadır. Tıp alanında işitme engeli ve duyma kaybı gibi durumlarla alakalı çalışmalar uzun süredir devam ederek bu konuda bir takım yeni gelişmeler bulunmaya çalışılmaktadır. Doğuştan çocuk hastalarda oluşabileceği gibi belli bir yaşa gelmiş insanlarda da sıklıkla görülen duyma kaybı, çeşitli adaptasyon sorunları, öğrenme geriliği ve denge kayıpları gibi maddi manevi sıkıntılar oluşturabilecek sorunlara yol açabilmektedir.

Eğer üzerine düşülmezse sosyolojik hayatımızda, psikolojik problemlere yol açabilecek olan bu rahatsızlık, işitme testleri yapılarak ölçümleri gerçekleştirilmeye çalışılmakta ve bu muayeneler sonucunda gerekli tıbbi cihaz desteği ile duyma kaybının önüne geçilmesine uğraşılmaktadır. Bu kapsamda profesyonel hizmetler veren firmalar hemen her yerde bulunmakta ve deneyimli personelleri ile işitme sıkıntıları yaşayan hastalara önemli hizmetler vermektedirler.

Bizde Kırklareli medikal ve tıbbi cihaz sektöründe sunduğumuz hizmetler kapsamında deneyimli personellerimiz eşliğinde, en uygun işitme cihazlarını sizlerle buluşturuyoruz. Ataduy İşitme Cihazları Kırklareli Şubesi olarak, yeni doğan bebeklere, çocuk ve yaşlı hastalarımıza özel işitme testleri uygulayarak, kulak çınlama tedavimizle daha sağlıklı ve daha mutlu duyumlar kazanmanızı sağlıyoruz. En kaliteli hizmetleri sizlere en uygun fiyatlarla sunan firmamız siz değerli müşterilerimize üstün hizmetler vermeye devam etmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR