• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atak Kombi Klima Servisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Serkan Günay

Kombiler ve klimalar yaşam alanlarına tarz katar. Yılın her günü konfor ve sağlık sunar. Samsun’un soğuk ikliminde ve sıcak ikliminde rahat bir yaşam olanağı sunar. Kombiler yardımıyla odalarımızı rahatça ısıtabiliriz ve musluklarımızda günün her saati sıcak suya erişim sağlamanın ayrıcalığını elde ederiz. Klimalar ile de sıcak soğuk fark etmeksizin her iklimde ister soğutmak ister ısıtmak için yararlanırız. Bütün bu ayrıcalıkları sunan ürünlerin zaman zaman bakıma, onarıma, tamire, montaja da gereksinimleri vardır. Bu noktada başarılı bir teknik servis desteği alırsanız ürünlerinizi daha verimli ve daha uzun süre kullanabilirsiniz. Samsun İlkadım’da faaliyetlerine devam eden Atak Kombi Klima Servisimiz ile bizler yıllardır profesyonel çözümler geliştiriyoruz.

Samsun teknik servis sektörünün örnek firmalarından birisi olarak bizler önceliği müşteri memnuniyetine veriyor, sizlerin alacağınız hizmetlerden daima %100 oranında memnun kalmanızı sağlıyoruz. Bunun için ihtiyaçlarınızı tespit ediyor her ne yapılması gerekiyorsa tam zamanında yapıyoruz. Başarının ekip çalışmasıyla daha rahat elde edildiğini biliyor, bunun için tecrübeli, deneyimli, kendini sürekli geliştirmeye devam eden, alanında uzman bir kadroyla çalışıyoruz.

Hizmet verdiğimiz alanda onlarca farklı marka ve model vardır. Bunların işleyişleri, düzenekleri ve yapıları da farklıdır. Sürekli yenileri ortaya çıkmaya da devam etmektedir. Bizler bütün bunların bilincinde olarak sürekli kendimizi geliştiriyor, yenilikleri takip ederek her marka kombi ve klimalarınız için uygun fiyatlı servis desteği sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR