• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atar Hafriyat

Adres :

Manavgat Antalya Antalya » Manavgat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alaettin Atar

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 507 61 68

İnşaat ve inşaat işleri, günümüzde de geçmişte de insanlar için en önemli işlerden biri olmuştur. Her toplum ve medeniyet bu tür işlere kalkınmak, zengin bir kültür oluşturmak ve eserlerini gelecek nesillere aktarmak adına büyük değer vermiştir. Bu denli kıymetli olan inşaat ve inşaat işlerinin ise en önemli kollarından biri hafriyat işleridir. Sağlıklı ve güvenilir inşaat için hafriyat işleri çok değerlidir. Atar hafriyat, son derece mühim olan hafriyat işlerinde sizlere kaliteli hizmetler sunmak adına Antalya hafriyat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız, yaptığı işin ne kadar önemli olduğunu bilmekte ve bu bilinç doğrultusunda ilerlemektedir. Bu bağlamda, işinin ehli personellerle çalışmaktadır. İşlerin düzgün ve güvenilir bir şekilde yürümesi için en kaliteli ekipmanları ve araçları bünyesinde bulundurmaktadır. İnsan sağlığını ve güvenini göz önüne alarak ve her türlü güvenlik talimatını yerine getirerek çalışmalarını sürdürmektedir. Bu noktada yıkım ve kırım işlerini en kaliteli şekilde gerçekleştirmektedir. Bunula birlikte kum ve çakıl nakliyesi, dolgu ya da kazı işleri ve buna benzer hafriyat işlerini kaliteli ve güvenilir bir şekilde yerine getirmektedir.

Firmamızın sağladığı tüm bu hizmetlerin yanında iş makinesi kiralama hizmetleri de mevcuttur. İsteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan makineler, uygun fiyatlarla kiralanmaktadır. Bunun yanında firmamız, iş makinesi tamiri konusunda da sizlere hizmet vermektedir.

Güvenilir ve dürüst iş ahlakımız, müşteri memnuniyetini her zaman ilk sıraya koyan anlayışımız ve deneyimli çalışanlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR