• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atasoy Bilişim&gümüşhane Garaj

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zakir Atasoy

Otomobilinizde değişen bir kullanım ile farklılık istediğinizde, ses ve müzik sistemleri, elektronik aksesuarlar ve modifikasyon gibi noktalarda hizmet alabilirsiniz. Aracınıza yeni bir görünüm kazandıracak ve kullanım konusunda da daha keyifli sonuçları oluşturacak bu hizmetler, günümüzde her kentte sunulan hizmetlerdir. Örneğin, Gümüşhane Merkez ilçesinde Atasoy Bilişim & Gümüşhane Garaj işletmesi olarak sizlere bu konuda hizmet veriyoruz.

Firmamız tarafından gerçekleştirilen Gümüşhane oto aksesuar ve modifiye hizmetleri sayesinde aracınızda bambaşka bir görünüm ve çok daha özel bir kullanım elde edebilirsiniz. Sunduğumuz temel hizmetler arasında oto aksesuar uygulamalarının sağlanması, araç güvenlik sistemleri kurulumu, araç kamerası kurulumu, oto kılıf satışı, modifikasyon, elektronik aksesuar, pasta cila, oto ses sistemleri ve bakım onarım işlemleri yer almaktadır.

Araçlarınızda bilgisayar tamiri de gerçekleştiren firmalardan biri olarak, kuruluş gününden bu yana her zaman gelişimi ve değişimi göz önünde tutarak müşterilerimiz ile karşılıklı güven ilişkisi kurulmuştur. Bu sayede çok daha nitelikli hizmetlerin gerçekleştirilmesi ile birlikte yenilikçi ve ekip çalışması dahilinde hizmet sunumu sağlanmaktadır.

Firmamız tarafından gerçekleştirilen bu hizmetler temel olarak uzun yıllardır standart şekilde yapısı korunmuş ve kalitesinden hiçbir zaman ödün verilmemiş hizmetlerdir. Bu nedenle Gümüşhane ilinde her zaman firmamız üzerinden güvenerek, hizmet alan müşterilerimiz kullandığımız sistemlere, sunduğumuz ürünlere ve hizmet veren personellerimize birebir olarak güvenmektedir. Özellikle verdiğimiz hizmetlerde ve ürünlerde uygun fiyatlar ayrı bir memnuniyet oluşturmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR