• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Atik Rafting

firma adresi

Adres :

Beşkonak Mahallesi Pelitdibi Sokak No: 69 / 1 Antalya » Manavgat
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Atik
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (538) 016 85 29

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Atak Rafting işletmesi olarak siz müşterilerimize Antalya ili Manavgat ilçesinde eğlenceli, sportif ve kaliteli bir hizmet sunarak tatillerinizin çok daha eğlenceli geçmesini sağlamakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak kendimize yer bulmaktayız. İnsanlar sene boyunca yoğun iş tempolarından, hayat mücadelelerinden dolayı çok fazla yorulmakta ve eğlenceli bir tatili hak etmektedirler. Biz de işletme olarak tatillerinizin çok daha eğlenceli geçmesi konusunda sizlere rafting hizmeti sunmaktayız. Bizden alacağınız hizmet karşısında kesinlikle en uygun fiyatları ödeyeceğinizden en ufak bir şüpheniz olmasın. İşletme olarak sizlere çok geniş çaplı ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Bizlerden alacağınız rafting hizmeti çok geniş kapsamlı bir hizmet olmaktadır. Servis araçlarımız ile sizleri alarak rafting başlangıç noktasına götürmekteyiz. Orada can yeleklerinizi, kasklarınızı ve küreklerinizi sizlere emanet etmekte ve botlarınıza yerleştirmelerinizi yapmaktayız. Sizler rafting yaparken kaliteli kameralarımız ile sizlerin en güzel ve neşeli hallerinizi fotoğraf altına alarak yıllar sonra bile bu güzel anıyı hatırlamanızı sağlamaktayız. Sunduğumuz hizmetin yanında sizlere bir öğün olmak üzere yemek servisi yapmaktayız. Rafting yaptığınız akarsuyun rotası üzerinde mola vereceğiniz tarihi güzelliklerin olduğu yerlerde sizleri durdurup doğanın keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz.

Sizler de tatilini çok daha eğlenceli hale getirecek şekilde hizmet almak istiyorsanız eğer Antalya rafting sektöründe hizmet veren işletmemizden pişman olmayacağınız ve memnun kalacağınız bir hizmet alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR