• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Atlas Dekor

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tamer Buşgut

  • firma fb

Edirne dekor merkezi olarak bilinen firmamız, iç dekorasyon alanında yapmış olduğu çalışmalarla ün kazanmıştır. Farklı ve estetik bakış açısıyla evinizin iç dekorasyonuna yön vermekte, değişik sunumlarla hayalinizdeki evlere kavuşmanızı sağlamaktayız. Sürekli gelişen ve değişen sektörde, faaliyetlerimiz aktif yürütmekteyiz. Gerek saha ekibimiz, gerekse büro personelimiz gelişimlere ayak uyduracak projelere imza atmaktadırlar. Müşteri potansiyelimizin de genç ve dinamik olması sebebiyle hızlı ve etkin kararlar almada profesyonel olan ekibimizin müşterilerimizle senkronize çalışması sonucunda muhteşem sonuçların çıkması kaçınılmaz olmaktadır. Planlanan projelerimizi müşterilerimizle ortak yürütmekte ve sürekli fikir alışverişinde bulunmaktayız. Müşterilerimiz tüm işler sonrasında “bu fikir de benimdi” diye gururla izleyebileceği bir alan hedeflemekteyiz.

İnce ve detay gerektiren çalışmaların gerektiği işlerde uzman ekibimiz çalışmalarının büyük bir titizlikle yürütmekte ve aynı hassasiyette işlemi tamamlamaktadırlar. Müşterilerimizle öncelikle ön görüşme yapılır. Dekorasyonu yapılacak olan alanda tespit ve proje ön çalışması yapılır. Müşterimizin istekleri doğrultusunda taslak oluşturulduktan sonra ilgili iç mimar tarafından projesi çizilir. Müşteri onayı alındıktan sonra yapılan plan dahlinde işlemlere başlanır. Tabi ki iş başlama öncesinde malzeme ve işçilik için en uygun fiyat önergesi müşterimize sunulur sonradan sürpriz bir ücret çıkarılmaz.

İşlere başlanırken iş güvenliği gereği tüm önlemler alınır ve sadece dekorasyonu yapılacak alanda çalışmalar sürdürülür. Çalışma alanı dışındaki alanların temizliği özenle korumakta ve rahatsız edici gürültülerden uzak durulmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR