• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atlas Oyun Makinaları

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Bey

Türkiye'de2007 yılında üretime başladığı günden bugüne sizlerin talepleri ve günün trendleri doğrultusunda faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Yenilikten ödün vermeden ürün çeşitliliğini sürekli artmakta olanATLAS OYUN DÜNYASIkalitesiyle lider olabilmek için misyonumuzu sürekli geliştirmek ve devamlılığını sağlamak için çalışmaktayız.

Atlas bu sektördeki ivmesini en yükseğe taşıyıp yenilikçi oyun makineleri imal ederek kalitesiyle müşteri memnuniyetinin önemi esas alan bir ticari zihniyet taşımaktadır.

Firmamız ürün bazlı inovasyonlarda ve farklılıklaştırmada başarılı olup sektöre hız ve dinamizm getirmiştir.Eğitimli ve dinamik kadrosu ile tüketici taleplerini karşılamak için sektörde en verimli şekilde hizmet verilmektedir.

ATLAS OYUN DÜNYASIürünlerin tüketiciye doğru tasarım ve fiyat ile satıldığında sektörde kalıcı olduğunu kanıtlamıştır.

Ürün geliştirme (AR-GE) ve yeni pazarlar konusunda farklı fikirlere açık olduğumuzu vurgulamaktan memnuniyet duymaktayız.Farklı fikirlerin fizibilitesi araştırılmakta ve firmamız için uygulanabilir ve kærlı olduğu görüldüğünde , bu fikirler için gerekli ürünler veya üretimlere hemen başlanmaktadır.

ATLAS OYUN DÜNYASIkısa sürede sektördeki yerini bulmasının ve ivmesinin bu kadar yükselmesinin tek sebebi genç, doğru,kaliteli ve düzgün bir ticari zihniyetinin olması tek sebeptir.

Saygılarımızla

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR