• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atölye Matematik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Engin Bölük

Özel ders ve matematik kursu eğitim hizmetleri alanında oldukça nitelikli çalışmaları ile öne çıkmakta olan Atölye Matematik markamız, birmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak da çalışmalarına devam etmektedir. Ankara Çankaya özel matematik eğitimi ve hazırlık kursu çalışmaları ile kendi sektörü içerisinde lider ve öncü markalardan bir tanesi olarak hizmetlerini sürdürmekte olan kursumuz, alanında en çok tercih edilen kurumların da en başında yer almaktadır.

Matematik ve geometri özel ders hizmetlerinin yanı sıra özel matematik kursuyla da öğrencilerin gözde eğitim kurumu olan öne çıkan Atölye Matematik markamız, oldukça donanımlı ve yüksek deneyim sahibi eğitim kadrosunu da marka çatısı altında barındırmaktadır. Oldukça makul ve uygun fiyat standartlarında birebir eğitim vermekte olan kurs öğretmen kadromuz, oldukça yüksek deneyimli ve yetkin bireylerden oluşmaktadır. Öğrenciler için en iyi dersi en doğru şekilde anlatmaya özen gösteren hocalarımız, kendi alanında da en nitelikli öğretmenler arasında en üst sıralarda yer almaktadır.

Özellikle geometri ve matematik alanında uzman öğretmen kadrosu ile hizmetlerine devam etmekte olan Atölye Matematik markamıza; GSM telefon numaramız, marka internet web sitemiz veya marka şube merkezimiz aracılığıyla oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Söz konusu markamız hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak için gün içerisinde Ankara ili Çankaya şube merkezimizi ziyaret edebilir ve envaiçeşit eğitim hizmetlerimiz hakkında da doğrudan bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR