• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Aura Hair& Makeup

firma adresi

Adres :

Akşemsettin Mahallesi Saray Caddesi No: 4/b Konya » Selçuklu
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Merve Akkurt
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (533) 331 09 83

  • firma instagram

Aura Hair& Makeup, saç ve kuaför işletmemiz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için kapılarını açıyor. Modern ve şık dekorasyonu ile dikkat çeken salonumuz, uzman ekibimizle birlikte sizlere benzersiz bir güzellik deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

İşletmemizde sunduğumuz hizmetler, profesyonellik ve kalite standartları doğrultusunda tasarlanmıştır. Saç kesimi, boya, ombre, röfle, perma gibi çeşitli saç uygulamalarının yanı sıra, saç bakımı ve onarımı gibi özel hizmetler de sunmaktayız. Saç sağlığını ön planda tutarak, en kaliteli ürünleri kullanıyor ve saçınıza en uygun çözümleri sunuyoruz. Ayrıca, özel günlerinizde sizleri daha da özel hissettirecek makyaj ve saç tasarımı hizmetlerimizle de yanınızdayız.

Konya kuaför salonumuzda çalışan tüm kuaförlerimiz, alanında uzman ve deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır. Her biri, en son trendleri ve teknikleri yakından takip ederek, sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için, bireysel ihtiyaçlara özel çözümler sunmaktayız.

Müşterilerimizin konforu ve memnuniyeti bizim için önceliklidir. Bu nedenle, salonumuzda hijyen kurallarına büyük önem vermekteyiz. Tüm ekipmanlarımız ve çalışma alanlarımız, düzenli olarak sterilize edilmekte ve temiz tutulmaktadır. Ayrıca, modern ve rahatlatıcı bir ortam sunarak, saç bakımınızı keyifli bir deneyime dönüştürüyoruz.

Her müşterimizin farklı ihtiyaçları ve beklentileri olduğunun farkındayız. Bu yüzden, kişisel danışmanlık hizmetimizle sizlere en uygun saç modelini ve bakımını sunmak için buradayız. Saç yapınıza, yüz şeklinize ve tarzınıza en uygun önerileri sunarak, güzelliğinizi ön plana çıkaracak çözümler üretiyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR