• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Auto Wash & Auto Garage

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uğur Aydoğan

reklam logosu
  • firma instagram

Geçmişten günümüze arabanın pek çok özelliği değişse de hayatımızdaki yeri ise çok daha önemli bir hale gelmiştir. İş hayatından günlük hayata kadar bir yerden başka bir yere gitmeyi kolaylaştırmanın yanı sıra çok daha kısa süreler içerisinde gidilmesini sağlamaktadır. Bir süre sonra ise çevresel faktörlerden arabalar kirlenmeye başlanmaktadır. Sağlık açısından en uygun şekilde kullanılabilmesi içinde temiz olması gerekmektedir. Auto Wash& Auto Garage olarak sizlerin araçlarını en iyi şekilde temizleyerek sizlere teslim etmekteyiz. Geriye ise araç kullanmanın çok daha keyifline şahit olmak kalmaktadır.

Alanında uzman ekibimiz ve profesyonel çalışma anlayışımız ile araçların model ve markalarına uygun şekilde hareket etmekteyiz. Hem iç kısmı hem de dış kısmı çok detaylı bir şekilde temizlenmektedir. En ufak bir detay dahi atlanmamaktadır. Sorunsuz hizmetin adresi konumunda yer alan firmamızın hizmetinin sırrı da buradan gelmektedir.

Hizmetlerimiz içerisinde pasta cila ile boya korumada yer almaktadır. Çünkü zaman içerisinde boyalarda eskimeye ve dökülmeye başlamaktadır. Aracınızın rengine uygun tonda boyama yapılmaktadır. İsteyen müşterilerimiz içinde araçlarına seramik kaplamada yapmaktayız.

İzmir otomotiv sektörüne oto kuaför alanında uluslararası kalite standartlarında bir hizmet vermekteyiz. Modern ve gelişmiş alt yapımız ve kaliteli malzemeler ile birleşen ekibimizin yetenekleri elleri ile bu alana imzamızı attık. Daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek içinde teknolojiyi yakından takip etmekteyiz, hizmetlerimizde de uygulamaktayız. Sizler için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR