• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Autoclub Cadde

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Gül

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Otomobil, bakım yapıldıkça ve doğru bir kullanım sağlayarak ömrünü uzatır ve daha konforlu bir kullanım sağlar. Bu amaçla oto kuaför işletmeleri her ilde giderek artan bir sayı ile hizmet vermeye başlamıştır. Bu işletmeler tarafından gerçekleştirilen hizmetler sayesinde araç daha özel bir şekilde korunabilir ve daha keyifli kullanım sağlanabilir. Eğer Erzincan Merkez ilçesinde bu hizmetleri talep ediyorsanız, Autoclub Cadde sayesinde bu hizmetleri alabilirsiniz.

Autoclub Cadde işletmesi olarak Erzincan otomotiv sektörü içerisinde birçok farklı hizmet türü ile araçlarınızda koruma ve konfor oluşturuyoruz. Aracınızın geleceğini daha parlak bir hale getirmek için iç dış koruma ve kaplama sistemleri başlangıçta olmak üzere birçok hizmet çeşidi sağlıyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında boya koruma, kristal kaplama, pasta cila uygulamaları, seramik kaplama, cam filmi çekme, dipart kauçuk kaplama, oto kuaför hizmetleri, sterilizasyon, motor koruma, çizik giderme, boyasız göçük düzeltme, far parlatma, profesyonel oto yıkama ve deri döşeme bakımı yer almaktadır.

Sunulan tüm bu hizmetlerin sonucunda aracınız daha özel bir yapıya kavuşurken, dezenfeksiyon ile daha verimli kullanım elde edilebilir. Özel paket hizmetler sayesinde bu hizmetlerin bir veya birkaçını bir arada alabilir ve daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. Bu sayede de daha uygun fiyatlı bir şekilde kampanyalarımızdan yararlanarak göz kamaştırıcı otomobiller elde edebilirsiniz. Yılın 365 günü firmamızı tercih ederek bu hizmetleri talep edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR