• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Avrupa Duş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oktay Kaba

Evinizin görünüşüne uygun olarak görsel açıdan gözünüzü rahatsız etmeyecek, kullanımı açısından da rahat ve konforlu olacak şekilde; Duşa kabin, küvet, jakuzi, duş tekneleri, duşa kabin camları, duşa kabin sistemleri vb. hizmetlerini İstanbul metal dekorasyon olarak hizmetinize sunuyoruz. İteğiniz üzerine ya da tavsiyelerimiz doğrultusunda ihtiyacınız olan ürünü kaliteden ödün vermeden, malzemeden çalmadan kullanıma uygun olarak hazırlıyoruz. Herhangi bir ürününüzde yıpranma ve tahriş olması durumunda bakım ve onarımını yaparak uzun yıllar kullanmanızı sağlıyoruz.

Görünüşü kadar kaliteli olmasına da özen gösteriyoruz. Daima kullanabileceğiniz ürünler olması için çaba gösteriyoruz verdiğimiz bu hizmetin evinize düzenle birlikte huzur da katacağına inanıyoruz bu nedenle bize güvenebilirsiniz. Farklı tarzda duşa kabin şekilleri ile ya da yapılacak olan eklemeler için rahatlıkla evinizin dekorunu bize emanet edebilirsiniz.

Kaliteli camlar kullanarak dayanıklı ürünler elde ediyoruz. Verdiğimiz hizmetin sağlığınız açısından da önemli olduğunun farkındayız. Çatlamalar ya da kırılmalar sonucu yaralanmalar olabilir bu nedenle dayanıklı ürünler yapıyoruz. Sağlığınızı riske atmamak için titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bize olan güveninizi boşa çıkartmıyoruz. Kullanımı kolay aynı zamanda temizliği kolay olacak şekilde hazırlıyoruz. Mikropların birikmesine, bakterilerin oluşmasına engellemek için kolayca silinebilen ve leke bırakmayan camlar, rahatça yıkanan fayans ve mermer vb. ürünler hazırlarken de sağlığınızı riske atmıyoruz, sizi sizin kadar düşünüyoruz. Bu nedenle her türlü ihtiyacınızda bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR