• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ay-sev Sanat Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alper Ay -- A. Kemal Sevinç2002 yılında kurulan ve kısa zaman içinde faaliyete geçen Ay-Sev sanat merkezi ilk günden bu güne birçok ana sanat dalında aktif hale gelmiştir. 7’den 70’e yüzlerce kursiyere sanatı sevdirmiş, hayatlarındaki pozitif gelişmelere şahit olmuştur.Çok iyi bilmekteyiz ki sanat, ruhu besleyen, şekil veren en önemli faktörlerin başında gelmektedir.


GAYEMİZ

Sorumluluk bilinci aşılanmış, umut dolu, hayata olumlu yaklaşabilen bireyler yetiştirmektir. Bugüne kadarki çalışmalarımızı karşılıklı büyük özveri ve hassasiyetle gerçekleştirdik. Sanata gönül veren dostlarımızı; yetişkinler ve çocuk gruplar olarak iki kısımda ele aldık.

Böylelikle eğitim sürecimiz daha kaliteli hale geldi. Gerek resim, gerek müzik dallarında eğitim gören özellikle küçük kardeşlerimizin kişisel gelişimlerini yakından gözlemledik. Bu başarıda siz değerli ailelerin hassasiyeti, bilinçli, istikrarlı tavır ve teşvikleri önemli rol oynamıştır.

Yetişkin gruplarındaki sanat dostu kursiyerlerimizide unutmadık. Onlar, yaşamın stres ve tekdüzeliğine karşı anlamlı ve etkili bir yol buldular.Sanatla iç içe bir yaşam.


Ay-Sev Sanat Merkezi’nin kalbinde şu yatmaktadır:


“YATIRIMI ÖNCE RUHUNUZA YAPIN”

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR