• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ay-soy İnşaat

Adres :

Bahçıvan Mahallesi Türkoğlu 1 Sokak Gönültaş Aprt. A Blok No: 23/b İpekyolu Van Van » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Abi

E-Posta Adresi :

emrahabi65@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 659 13 04

Whatsapp 2:

0 (542) 829 25 81

AY-SOY İNŞAAT

Kalorifer tamiri, petek tamiri, su arıza,su arıza tespiti, arıza tespiti, kombi bakımı, her türlü bakım ve onarım işleri yapılır, elektrik arıza, elektrik arıza tespiti, sıhhi tesisat, inşaat ve dekorasyon olarak 7/24 hizmet Van Merkez de vermekteyiz.

Aysoy inşaat sürekli bir şekilde inşaat sektöründe gerçekleşen gelişmeleri takip ederek kendini iyileştirme yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sayede verdiğimiz hizmetlerde ve gerçekleştirdiğimiz satışlarda daha yoğun ve artan bir çizgiye ulaşarak kentimiz için faydalı bir firma haline gelmeye gayret gösteriyoruz.

Vizyonumuz kapsamında bulunan personellerimizin eğitimli ve tecrübeli bir şekilde hizmet vermesi ile birlikte firmamızın çizgisinin korunması için her personelimiziailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Bu sayede büyük bir aile mantığı ile çalışan firmamız Van kentinin hak ettiği başarıyı ve kaliteyi sağlayarak geçmişten bugüne gelen bir kalite standardı oluşturmaktadır. Bu yüksek standart sayesinde firmamız hem dekorasyon sektöründe hem Van kentinde önder bir kuruluş haline gelerek birçok firmaya ve kente örnek oluşturmaktadır.

Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR