• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayaş Çetin Elektrik

Adres :

Oltan Mahallesi Şehit Olgun Ökmen Caddesi Ankara » Ayaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdurrahim Çetin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 931 75 09

Ankara’da elektrik elektronik sektöründe hizmet veren Ayaş Çetin elektrik birmilyonnokta.com üyesidir. Müşterilerimize anahtar teslimi elektrik çözümleri sunuyoruz. Öncülüğünü yaptığımız elektrik tesisatı çalışmalarında ihtiyacınız olduğu anda sizlere hizmet sunmak adına işe koyuluyoruz. Elektrikçilerimiz yılların deneyimi sonucunda iyi donanımlı ve denetimlidir.Güvenebileceğiniz bir hizmet almanız en doğal hakkınız olduğundan bizim firmamız size yardımcı olmak için Ankara elektrik elektronik sektöründe faaliyet göstermektedir. Görev üstlenecek yeteneklere, niteliklere, programa ve bütçeye bağlı kalma liderliğine sahibiz.

Projenizin boyutu veya kapsamı ne olursa olsun, kendini işine adamış, deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz ile işimizi severek yapıyoruz. Her görevi profesyonellik ve ayrıntılara dikkat ederek gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış profesyonel, özel yapım elektrik çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz.Konutların, evlerin küçük elektrik tesisatlarından üretim fabrikaları ve otomotiv endüstrisi gibi endüstriyel sektörlerdeki elektrik tesisatlarına kadar elektrik tesisatı hizmetleri sunabiliyoruz.

Firmamızın güler yüzlü, güvenilir, deneyimli ve profesyonel hizmeti ile gurur duyuyoruz.İş ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, tüm müşterilerin aynı hizmeti alma hakkına sahip olduğuna inanıyoruz.Küçük bir ev içi onarıma, priz montajına veya mevcut bir evin veya fabrikanın bir çözüme ihtiyacınız varsa, elektrik alanının ehli olarak ihtiyacınız olan hizmeti sağlayabiliriz. Hizmet etmekten onur duyduğumuz bu toplulukta çalışmayı ve yaşamayı seviyoruz.Size, ailenize ve sıhhi tesisat sorunlarınıza son derece dikkatli yaklaşıyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarına yardımcı olma fırsatını büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.

BENZER FİRMALAR