• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aydın Diş Polikliniği

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Erek Caddesi No: 72 Tokat » Erbaa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Büşra Can Aydın - Yakup Aydın

E-Posta Adresi :

adispoliklinigi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 780 16 66

Güzel bir gülümseme için aynı zamanda sağlıklı bir hayat içinde dişlerin yeri çok önemlidir. Sindirimin başladığı ilk yerdir. Bu yüzden de tüketilen besinlere ve beslenme alışkanlıklarına bağlı olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşılabilmektedir. Tam da bu noktada Aydın Diş Polikliniği olarak sizlerin yanındayız. Hem sorunlara çözüm üretmekteyiz hem de sağlıklı dişlere sahip olmanızı sağlamaktayız.

Alanında uzman ve deneyimli diş hekimlerimiz ile sağlık standartlarına en uygun şekilde işlemler gerçekleştirilmektedir. Kliniğimizde diş dolgusu, yetişkin ve çocuklar için diş çekimi, kanal tedavisi yapılmaktadır. Her bir tedavide en uygun şekilde ve dikkatli bir şekilde uygulanmaktadır. Böylelikle sizlerde eski düzeninize dönebilirsiniz.

Bembeyaz dişler herkesin hayalidir. Diş beyazlatma işlemleri ile diş plaklarınızdan kurtularak bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca diş kaybı yaşanan durumlarda implant tedavisi ile de dişlerinize en uygun şekilde üretilen implantları ile takılmaktadır. Böylelikle sizlerde hiç diş kaybı yaşamamış gibi rahatlık ile kullanabilirsiniz.

Diş denince çocuklarda genellikle korkmaktadır. Bu algıyı yıkabilmek amacı ile çok sıcak bir atmosfer oluşturduk. Sizlerde çocuklarınızı diş kontrolüne getirirken en ufak bir tedirginlik yaşamayın. Diğer önemli sorunlardan biri ise yirmilik dişler olmaktadır. Ağız yapısına göre çekim tedavisine uygulanan yöntemler değişmektedir. Ama sizleri ağrılardan ve acıdan kurtarmak için en uygun yöntemi belirleyerek ilgili işlemleri yapmaktayız. Tokat sağlık sektörüne diş ve ağız sağlığına yepyeni bir soluk kattığımız kliniğimizde sizler için çalışmaktayız ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR