• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aydın Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri

Adres :

Ümit Mah. 2494 Cad.berilya Avm No/70 D: 19-20 Çankaya Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazlı Aydın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

irfan.aydin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 632 13 27

Whatsapp 2:

0 (532) 632 13 27

Whatsapp 3:

0 (505) 229 32 83

Sigorta insanların başlarına gelebilecek ve tahmin edilemeyecek, kestirilemeyecek olaylara karşın korunma yöntemlerinin en garantili ve başarılı olanıdır. İnsanlar kendilerini sigortalayabilecekleri gibi birtakım emtianın da sigortalama işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Sigortalar sayesinde insanların başlarına herhangi bir sıkıntı ya da olumsuzluk gelmesi durumunda birtakım geri ödemeler kişiye ya da vasilerine gerçekleştirilmektedir.

Kurumumuz sigorta, danışmanlık alanında uzun yıllardan beri faal bir şekilde hizmet sunmakta olan firmalardan bir tanesidir. Sektörde sahip olduğumuz uzun yıllardan beri biriken deneyimimiz sayesinde kolay bir şekilde sektörün öncüsü konumuna gelmeyi başarmış bulunmaktayız. Firmamız öncül konumu sayesinde sektöre yenilik katabilme, müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilme gibi birçok özelliğe sahiptir.

Sektördeki öncü konumumuz müşterilerimize en güvenilir sigorta hizmetini sunmamızı ve müşterilerimizin her türlü olumsuz durum karşısında yanlarında olarak, onlara ihtiyaç duydukları teminatı sağlayabilmemize olanak tanımaktadır. Dünya çapında sektörde yaşanan gelişmeleri yakinen takip edebilmekte ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını bu yenilikler sayesinde daha etkili bir şekilde giderebilir hizmetler üretebilmekteyiz. Çalışanlarımızın tamamının özverili çalışması ile gerçekleştirebildiğimiz bu yenilikler sayesinde hizmetlerimiz daha kapsamlı ve müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik hizmetler olarak evirilmektedir.

Kurumumuzun kurulduğu ilk günden beri birincil misyonu olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi misyonu sayesinde tüm hizmetlerimizde merkezde müşterilerimiz bulundurulmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini merkez alarak tüm hizmetlerimizi geliştirmekte ve sürekli olarak yenilemeye devam etmekteyiz. Siz de aradığınız tüm sigorta bilgileri ve oranları için Ankara sigorta finans sektöründe hizmet sunan firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR