• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aydın İncir Satışı

Adres :

Yaylapınar Aydın » Nazilli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Yeşiltepe

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 624 32 62

Doğal ürünlerini müşterileriyle buluşturan Aydın İncir Satışı, birmilyonnokta.com üyeliğinde faaliyetini sürdürmektedir. Ege bölgesinin gözde ürünlerinden olan incir, içeriğindeki zengin mineral ve vitaminlerle en sağlıklı meyveler arasındadır. Saymakla faydaları bitmeyen incirin yetiştirilmesi ve satımında büyük emek veren firmamız, Aydın alışveriş sektöründe özel bir yere sahiptir.

İster perakende isterse de toptan satışlarımızdan faydalanarak bol vitaminli incirlerimizi elde edebilirsiniz. Boyutu ve lezzeti bakımından tam ideal olan incirlerimizi farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Eşsiz lezzetiyle her daim seçilen incirlerimizle kahvaltı sofralarınızı tatlandırmak istiyorsanız reçellik incirlerimizi uygun fiyata alabilirsiniz. Sindirime birebir faydalı olan kuru incir satışımız da mevcuttur. İster taze incirleri alarak kendiniz kurutabilirsiniz isterse de özenle kurutulmuş incirlerimizi hazır alabilirsiniz. Birçok hastalığa şifa olan, hamileler için eşsiz faydaları bulunan incir kurusu her evde bulunması gereken ürünlerdendir.

İncir satımının yanı sıra büyük, içi bembeyaz ceviz satışı da gerçekleştirmekteyiz. İster tatlılarınızı ister yemeklerini süslemekte eşsiz bir yere sahip olan cevizlerimizi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Tüm ürünlerimizin kalitesine garanti vermekteyiz. Organik ve saymakla faydaları bitmeyen tüm ürünlerimizi daha ulaşılabilir kılmak adına fiyatları mümkün mertebe uygun tutmaya gayret ediyoruz. Böylece sizlere sunduğumuz çeşitli incirlerin lezzetini doya doya tatmanıza vesile oluyor, cevizlerimizle de sağlıklı beslenmenize yardımcı oluyoruz. Siz de hem sağlık hem de lezzeti bir arada yakalamak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR