• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aydın Kardeşler Pvc Cam Balkon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muzaffer Aydın-cemali Aydın

Cam dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız, geçmişten gelen değerlerini koruyarak geleceğin şartlarına en iyi şekilde hazırlanarak hizmet vermekte olup hiçbir zaman bu değerlerden vazgeçmemiştir. Kaliteli hizmet, güler yüz ve müşteri memnuniyeti de dolayısı ile firmamızın asla vazgeçmeyeceği önemli değerlerdir. Kurulduğumuz ilk günden itibaren firmamız, sadece yerelde değil aynı zamanda ulusal olarak da hizmetlerimizi vermek en büyük hedeflerinden biridir. Bu doğrultuda da elimizden geldiğinin en iyisini yapmaya ve sunmaya devam edeceğiz.

Müşteri memnuniyetinin önemli olduğu hizmet politikamızda ürettiğimiz ürünlerde ve sunduğumuz hizmetlerde hizmetimizin bireylerin ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde olmasına dikkat etmekte ve özen göstermekteyiz. Faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz Tekirdağ cam dekorasyon sektöründe yenilikleri takip ederek hem kalitemizi arttırmaya hem de sektöre değer katmaya çalışmaktayız ve sunduğumuz hizmetlerde en çok tercih edilen firma olmak için gayret gösteriyoruz. Bu noktada firmamızın misyonları arasında firmamızı büyüterek daha fazla kişiye ulaşarak, kaliteli hizmetlerimizin alanının genişletmektir.

Firmamızın kendisine belirlemiş olduğu en önemli vizyon ise en yeniyi, en trendi ve en günceli sadece ulusal değil uluslararası olan her imkânı hizmetlerimize yansıtmak olarak ifade edilebilir. Bu vizyon doğrultusunda firmamız gerek güler yüzlü, tecrübeli elemanları ile gerekse de yöneticileri ile bu hedeflere ulaşmada her zaman ileriye gitmekte ve firmamıza değer kazandırmaktadır. Zira sektörde artan ünümüz ve müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerin hep bu amacın bir sonucu olduğunu biliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR