• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aydınlar Car Wash Detailing

Adres :

İspat Cami Mah.kurtuluş Cad.özgün Sok.lunapark Yanı-keşan Edirne Edirne » Keşan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Dal

E-Posta Adresi :

aydin.dal@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 320 63 97

Whatsapp 2:

0 (531) 320 63 97

Otomotiv sektörü içerisinde, yıllardan beri süregelen hizmet kalitesi ile adından sıklıkla söz ettiren firmamız, müşterilerine güvenilir ve üstün kalite bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Bu noktada firmamızın değer verdiği huşular arasında en önemli ilkenin müşteri memnuniyeti olduğunu ifade etmek gerekmektedir. Zira firmamız, her geçen gün sunduğu hizmet kalitesini, uygun fiyat anlayışı ve iş prensipleri çerçevesinde geliştirmekte olup başta müşterilerimiz olmak üzere sektöre ve de topluma katma değer oluşturmak içi çaba göstermektedir.

Firmamız misyonları arasında, sunmuş hizmetin karşılığını müşterilerimize tam olarak yansıtmak, sektörde yer alan firmalardan sunduğu hizmet kalitesi açısından ayrılmak fakat aynı zamanda ortak bir sektörel gelişimin temellerini oluşturmak olarak ifade etmek mümkünüdür. Firmamızın uzun vadeli büyüme hedeflerinin yanı sıra aynı zamanda Edirne otomotiv sektöründe hem yerel hizmet hem de bölgesel olarak faaliyetlerde bulunmak da firmamızın değer verdiği önemli unsurlar arasında yer almaktadır.

Firmamızın vizyonlarını ise otomotiv sektöründe müşterilerin ihtiyaçları doğrultunda yaşamı kolaylaştırmak ve hizmette bulunduğumuz alanda müşterilerimize çözümler sunmak olarak ifade etmek mümkündür. Bu doğrultuda firmamız tecrübeli çalışanları, etik anlayışı, hızlı ve güvenilir hizmet kalitesi ile misyonları ile vizyonları arasında dengeli bir bağ kurarak geleceğe yönelik hedeflerini gerçekleştirmek amacını taşımaktadır. Nihai olarak ise otomotiv sektöründe pazar payını büyüterek birçok şehirde yeni şubeler ile farklı müşteri kitlelerine hitap ederek faaliyetlerini genişletmek istemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR