• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aykurt Muhendislik Kombi Teknik Servis

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Aykurt

Aykurt Mühendislik Kombi Teknik Servis olarak Ankara Yenimahalle’de hizmet vermekte olan firmamız kombiye dair her şeyi bulabileceğiniz bir noktadır. Kaliteli ve güvenilir çözümleriyle Ankara tesisat bakım ve onarım sektöründe fark yaratan firmamız bölgenin en sevilen ve en çok tavsiye edilen firması olarak yoluna devam etmektedir.

Demir Döküm, ECA, Buderos, Vaillant, Ariston, Baymak, Airfel, Viessmann, Bosh, İmmergas gibi dünyanın önde gelen kombi markalarının ürün satışını ve montajını yapan firmamız bütün yaşam alanlarında tesisat projelendirmesi ile da hizmetinizdedir. Tesisat bakım onarım, kombi tamircisi, doğalgaz plan proje işleri gibi bütün uygulamalarda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz sektörü her gün yeni gelişmelere tabidir. Gerek ürün yelpazesi gerekse uygulama farklılıklarıyla sektör her geçen gün gelişmekte, yaşam alanlarının ve iş ortamlarının konforunu arttırmak adına çalışmalar ortaya konmaktadır. Firmamız bütün bu yeniliklerin takipçisi olmakta, en son sistemleri dahi başarıyla uygulayarak alanın fark yaratmaktadır.

Müşterilerinin beklentilerini ve memnuniyetini en üst düzeyde tutan firmamız, kurumsal imajından taviz vermeksizin en yeni kombi ve doğalgaz sistemlerini müşterilerinin tercihine sunmakta, talepleri eksiksiz karşılayarak güvenilir çözümler üretmektedir.

Mekâna özel proje ve planlar hazırlayan firmamız ruhsat işlemleri dahil her konuda danışmanlık hizmeti de vermekte, dürüst, kaliteli ve yenilikçi uygulamalarını ekonomik kombi bakım ve onarım uygulamalarıyla taçlandırmaktadır. 7/24 acil destek sağlayarak pratik çözümler üretmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR