• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aymina Tekel & Kuruyemiş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayberk Beğenilmiş

İstanbul alışveriş sektöründe verdiğimiz tekel ve kuruyemiş satışlarımızla müşterilerimizin hizmetindeyiz. Sektörde uzun yıllar çalıştıktan sonra açılışını yaptığımız firmamız, hizmet verdiğimiz alanda güvenle tercih edilen başlıca firma haline gelmiştir. Müşteri odaklı çalışmalar doğrultusunda müşterilerimizin memnuniyetini bugüne kadar koruduk. Bugünden sonra da korumak için elimizden geleni yapacağız ve kalitemizden ödün vermeden uygun fiyatlarla satışlarımızı gerçekleştireceğiz.

Taze, kaliteli ve lezzetli kuruyemiş çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. İsteğinize uygun çiğ ve kavrulmuş kuruyemişlerimizi yine sizlerin isteğine uygun olarak paketliyoruz ve uygun fiyatlarla satışını gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda tekel ürünlerimizi de yine kalitemizden ödün vermeyerek sizlere sunuyoruz. Alkollü ve alkolsüz içecek çeşitlerimizle, atıştırmalık çeşitleriyle ve meze çeşitleriyle değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Maltepe’de bulunan firmamızda müşterilerimizin güvenini sarsmamak adına kalite standartları içerisinde hizmet vermektedir. Bizler işimizi severek, isteyerek, özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz için bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da aynı özenle çalışmalar yapmaya devam edeceğiz.

Yılların kazandırdığı tecrübelerle müşterilerimizin ne istediğini biliyoruz ve o yönde çalışmalar yapıyoruz. Yenilikçi kişiliğe sahip olmamız sayesinde, hizmet verdiğimiz sektörde yenilikler olduğu zaman bizler de firmamızda değişimler yaparak gelişiyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini daima yüksek tutmak, firmamıza olan güvenini sarsmamak adına hizmette kusur etmiyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, çalışkan, azimli, işini severek yapan, yenilikçi kişiliğe sahip, müşteri odaklı çalışmalar yürüten ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR