• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayna Veteriner Kliniği

Adres :

Yeni Baraj Mah. Bülent Angın Bulvarı Beş Buçuk Durak Çağdaş Apartmanı No: 70 Adana Seyhan Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erhan Ayna

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ayna.erhan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 292 58 80

Whatsapp 2:

0 (542) 292 58 80

Evimizde veya bahçemizde beslediğimiz evcil hayvanlarımız hepimizin en kıymetlileri arasında yer almaktadır. Onlara vermiş olduğumuz sevginin yanında aynı zamanda kontrollü ve sağlıklı bir takım uygulamaları da uygulatmamız gerekir. Bu konuda veteriner hekimimiz ile yaptığımız işlemlerimizde Adana evcil hayvan sektörü içerisinde başarıya ulaşmış firmalar arasında yer alıyoruz.

Ayna Veteriner Kliniği olarak Adana içerisinde başarılı bir veteriner kliniği olarak biliyor ve birbirinden farklı hizmeti bir arada sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz arasında kedi aşısı, köpek aşısı, köpek kısırlaştırma, kedi mama yapımı, köpek mama yapımı, evde mama yapımı, kedi ve köpek aşı hizmeti, kedi için cerrahi müdahale, köpek için cerrahi müdahale vb. hizmetlerimiz yer almaktadır. Bu konuda veteriner hekimimiz gerekli olan seminer ve çalışmalara da destek olarak kedi ve köpek gibi evcil hayvan bakımı ile ilgili evcil hayvan sahiplerini de bilinçlendirmektedir.

Koruyucu hekimlik kavramı hijyen ile başlayarak aşılama, beslenme ve anti parazitlere karşı tedaviler üreten geniş bir yelpazeye sahiptir. Veteriner hekimimizin uyguladığı cerrahi operasyon ve ameliyatlar ise her türlü genel iç organ durumlarına karşı ve kırık, çapraz bağ, TPO gibi ortopedik bakım gerektiren durumlarda uygulanır. Evcil hayvanınız için veteriner hekimimiz yıkama ve bakım hizmetini de sizlere sunar. Düzenli yıkama ve bakım hizmeti ile deriye yapılan masaj sayesinde kan dolaşımı artar ve daha canlı, parlak tüylere kavuşulmuş olunur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR