• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayşe Avcı Beauty Center

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Avcı

Güzellik ve kişisel bakım, başta kadınlar olmak üzere toplum genelinde büyük bir öneme sahiptir. Dış görünüşün hayatın çoğu noktasında büyük bir etki ettiği göz önünde bulundurulursa, kişisel bakımı aksatmamanın önemi de daha iyi anlaşılmaktadır. Evlerde çeşitli bakım yöntemleri deneniyor olsa da, profesyonel bir yardım almak her zaman daha iyi sonuçlar doğuracaktır. Kahramanmaraş güzellik ve bakım merkezi sektöründe yer alan firmamız, kalitesi ve kusursuz hizmetleri ile sizlere bakım alanında ihtiyacınız olan desteği en iyi şekilde sağlamaktadır. Kurulduğumuz ilk günden beri çizgisinden hiç şaşmayan bir firma olarak, verdiğimiz emekler sonucunda sektörde lider konuma gelmiş bulunmaktayız.

Merkezimizde siz değerli müşterilerimizin güzelliğini ön plana çıkarmak ve kişisel bakımlarınızı tamamlayabilmeniz adına çok sayıda uygulamalarımız yer almaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında lazer epilasyon, kalıcı makyaj, kuaförlük işlemleri, protez tırnak, kalıcı oje, cilt bakımı, mezoterapi, masaj, kaş ve kirpik tasarımı uygulamaları bulunmakta olup talepleriniz üzerine ekstra hizmetler verilmesi mümkündür.

Güzellik merkezi kapsamında pek çok firma hizmet vermekte olup, maalesef sektördeki uygulama kalitesini düşürebilmektedirler. Sizlere sunduğu hizmet kalitesinden asla ödün vermeyen firmamız, başarısını alanında uzman çalışma kadrosuna borçludur. Güzellik uygulamaları kapsamında gerekli olan tüm eğitimleri tamamlamış ve sertifikalarını almış olan ekibimiz, tüm hizmetlerini büyük bir titizlik ve profesyonellikle yürütmektedir.

Güzelliğinize daha fazlasını eklemek ve kişisel bakımınızı emin ellere teslim etmek isterseniz, merkezimiz sizler için en doğru tercih olacaktır. Sunduğumuz hizmetler ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR