• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ayşe Çiçekdağı Beauty Saloon

firma adresi

Adres :

Kuşcağız Mah. Çambaşı Cad. No: 32/11 Kat: 3 ( Dilek Cami Karşısı - Vakıfbank Üstü ) Ankara » Keçiören
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayşe Çiçekdağı
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (552) 639 47 42

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Ankara Keçiören’de birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Ayşe Çiçekdağı Beauty Saloon merkezimiz ilk günden bu yana kalitenin, güvenin, uygun fiyat avantajlarının adresidir. Güzellik merkezimizde bütün kadınların daha güzel ve daha bakımlı olmayı hak ettikleri inancıyla çalışıyor, her misafirimizin isteklerini kusursuz şekilde yerine getiriyoruz.

Ankara güzellik merkezi sektörünün liderlerinde birisi olarak güzellik ve kişisel bakıma dair bütün talepleri karşılamak için uğraşıyoruz. Biliyoruz ki her kadın özeldir ve özel cilt yapısına sahiptir. Bu nedenle kişisel bakım uygulamalarının mutlaka kişiselleştirilmesi gerekir. Aksi taktirde tek bir uygulamayı standart olarak her kadına uygulamak mümkün değildir. Yapılsa da başarı yakalamak güçtür. Merkezimizde bu nedenle kişiye özel tasarımlar yapıyor, tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtmayı başarıyoruz.

Güzellik ve kişisel bakım alanında her birisi eğitimlerini tamamlamış, deneyim sahibi, yetenekli parmakları olan, kendini geliştirmeye devam eden bir kadroya sahibiz. Ekibimiz her misafirimizi özenle ağırlamakta, isteklerini dinlemekte, uzmanlığıyla birleştirerek olağanüstü başarılara imza atmaktadır. Bunun neticesinde de her misafirimiz merkezimizden güler yüzle ayrılmaktadır.

Ayşe Çiçekdağı Beauty Saloon olarak her zaman en kaliteli markaların en iyi ürünlerini kullanıyor, kalite standartlarımızdan kesinlikle taviz vermiyoruz. Herkese cevap verebilmek adına türban tasarımı, kalıcı oje uygulaması, kalıcı eyeliner, protez tırnak, lazer epilasyon, dudak renklendirme, saç keratin bakımı, jel tırnak, gelin saçı tasarımı, ipek kirpik ve çok daha fazlasını yapıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR