• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ayşenur Çakır Danışmanlık ve Koçluk

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayşenur Çakır

  • firma fb
  • firma instagram

Yaşam koçları ve danışmanlık hizmetleri günümüzün en popüler ve gereksinim duyulan eğitimlerinden biri olduğu gibi aynı zamanda eğitimi almış kişilere ihtiyaç duyulan alanlardan da biridir. Psikoloji alanına hitap eden ve psikolojik olarak danışanın olmasının farkındalığını yaşatan, kişiye hedeflerine ulaşmasında yardımcı olan, hayat kalitesini arttıran bir eğitimdir. Kişilerin profesyonel ve özel hayatlarında istenilen başarıyı elde etmesi konusunda yardım aldığı kişiler yaşam koçluğu eğitimi almış olan kişilerdir.

Ayşenur Çakır lisans eğitimini sosyoloji bölümünde yaptıktan sonra Marmara Üniversitesinde aile danışmanlığı eğitimini tamamlayarak aile ve ilişki terapileri vermeye başlamıştır. İstanbul danışmanlık firması ile sizlere pek çok alanda yardımcı olmaya çalışmaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmetler içerisinde öğrenci koçluğu, yaşam koçluğu ve hafıza teknikleri yer alır. Tüm bu alanlarda farklı seans ve metotlar ile danışmanlık hizmeti sağlanmış olunur.

İş değişimi ve kariyer konusun da kararsız olanlar Yaşamaktan ve hayattan keyif almak isteyen kişiler Sınava hazırlanacaklar ve hazırlananlar Emekli olarak iş ortamı olmadığından dolayı kendini boşlukta hissedenler Planlama ve meslek seçimi hakkında kararsız kalanlar ve zorlananlar Stres etkisi ile birlikte kolayca içine kapanan kişilere yaşam koçları destek olarak bu zorlu süreçlerinde onların yanlarında bulunabilirler.

Sizde öğrenci koçluğu, yaşam koçluğu ve hafıza teknikleri konusunda işin uzmanından destek almak isterseniz iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar