• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çorum Özel Aysima Anaokulu

Adres :

Ulukavak Mahallesi Çiftlik Pınarı 32. Sokak No: 13/a Çorum Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Ateş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

corumozelaysima@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 138 14 02

Çorum eğitim başlığı altında yer almakta olan firmamızın amacı, geleceğimizi şekillendirecek olan çocuklarınızın temelden iyi bir şekilde eğitim almasına ve en doğru şekilde yetiştirilmesine katkıda bulunmaktır.

Umut dolu bir gelecek için elinden geleni yapan ve bunu yaparken çocuklarınızın mutluluğunu her şeyin üzerinde tutan okulumuz, karakter oluşumuna yönelik sunduğu eğitimlerden Türkçe dil eğitimlerine, değerler etkinliğinden kulüp etkinliğine ve temel eğitimi olan anaokulu eğitimlerine dek birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Eğitim doğru yerde doğru şekilde uzman kişilerce verildiğinde başarıdan söz edilebilir. Aksi halde bir şeyler yarım kalır yahut doğruluğu tartışılacak şekilde zincirleme olarak devam eder. O halde doğru bilgi ve başarılı bir gelecek için gelin, hep birlikte işbirliği içinde hareket edelim.

Çocuklarınızın eğitimi basite indirgenmesin diye bizler buradayız. Önce siz değerli ailesine sonra da topluma katkıda bulunacak bireyler yetiştirmek için bizler buradayız. Çocuklarınız eğlenerek öğrensin ve sadece ailesi olarak sizler değil toplum olarak bizler de gururlanabilelim diye buradayız. Kısacası bizler, tek kelime ile çocuklarınız için buradayız.

Okulumuz sadece anaokulu olarak eğitim yılı içerisinde hizmet vermemekte, yaz okulu sayesinde çocuklarınızın verimli birer yıl geçirmesi için de elinden geleni yapmaktadır. Çocuklarınızın hem tatil yapabileceği hem akran işbirliği ile sosyalleşebileceği hem de gelişimine olumlu yönde katkı sağlayabileceği hizmetlerimiz 1.kur ve 2.kur olarak belli tarih aralıklarında kayıtlarınızı beklemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR