• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aytac Organik Ürünler

Adres :

Şehit Kaya Ramazan Sokak Aslan Apartmanı No: 4 Daire 1 Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

İshak Aytaç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ishak_aytac@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 493 83 83

Bölgelere özel lezzetlerin çok rağbet gördüğü ülkemizde Aytaç Yöresel Ürünler bu alanda birçok işletmenin bulunduğu, ülkemizin en önemli online işletme rehberi birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Hatay alışveriş sektöründe faaliyet gösteren işletme, bölgenin sadece ülkemizde değil, dünya çapında ünlenmeye başlayan mutfak ürünlerinin daha geniş çevreler tarafından tanınması için faaliyet göstermektedir.

Hatay ve çevresi gerek tatlıları olsun gerek et yemekleri ve hamur işi olsun, birçok lezzetiyle tüm ülkemizde sevilen bir mutfağa sahiptir. Bölgenin iklimi birçok ürünün yetişmesine olanak sağladığından dolayı zeytin yağından domates salçasına, yumurtadan baharata, süt ve süt ürünlerinden et ürünlerine kadar birçok ürün taze ve doğal olarak yetiştirilebilmektedir. Endüstriyel tarımın henüz yaygınlaşmadığı bölgede, geleneksel ve organik tarım yoğunluğunu korumaktadır. Bu etmenler, bölgede üretilen ürünlere olan rağbeti arttırmakta, Aytaç Yöresel Ürünler gibi bu alanda faaliyet gösteren işletmeler sayesinde ülkenin her köşesinde ağzının tadını bilen ve sağlığına özen gösterenler bu ürünlere ulaşabilmektedir.

Bölgede faaliyet gösteren ve kalitesi ile öne çıkan işletme ve çiftliklerin ürünlerini satan ve Türkiye’nin her köşesine hizmet veren Aytaç Yöresel Ürünler, sektörde edindiği tecrübe ile günlük süt ve yumurta gibi taze ürünleri bile en hızlı ve sağlam biçimde kargoyla müşterilerine ulaştırmaktadır. Antakya ve Hatay’a ait her türlü lezzetin yer aldığı geniş ürün gamıyla müşterilerinin hizmetinde olan Aytaç Yöresel Ürünler’in önceliği ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR