• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aytürk Petshop

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Aytürk

Hayvanlar insanlar olarak bizlerin en iyi dostlarıdır. Sadece doğada, sokakta sevmek dışında sürekli yanımızda olmasını istemekte ve kendimizi bir evcil hayvan edinmekteyiz. Hayvanlar bizlere karşılıksız sevgi beslerler. Aytürk Petshop olarak bizler sizlerin hayvan sahiplenmesine ve bakımı için gerekli olan malzemelerin temininde sizlere yardımcı olmaktayız.

Aytürk Petshop İzmir ilinin Bornova ilçesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız neticesinde İzmir evcil hayvan sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş tiriz. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için gerekli tüm yenilikçi ve gelişmeci hizmetleri vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda siz değerli müşterilerimizin evcil bir hayvan edinmesi ve bakım sorumluluklarını üstlenmesi için sizlere yardımcı olmaktayız. Sahiplendirme işlemini yaptığımız hayvanlarımızın daha sonrasında takibini yapmaktayız. Sizlere sattığımız hayvan mamalarında en iyi kalite mama marka ve ürünlerini kullanmaktayız. Verdiğimiz hizmetleri alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımızla sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hayvan sahiplenebilir ve bakım ürünler temin edebilirsiniz.

Eğer sizler de hayatınıza bir yoldaş katmak, sokaktaki hayvanları beslemek gibi bir hayaliniz var ve kaliteli hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Aytürk Petshop olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar, sizleri de işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler