• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ayvalık Sural Çiftliği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Deniz Sural-ali Demir Sural

  • firma fb
  • firma instagram

Çiftlik hayatı denilince akla doğa ve hayvanlarla iç içe sakin ve huzurlu bir ortam gelmektedir. Şehrin karmaşasından uzaklaşmak, zihin ve beden olarak rahatlamak, kısa süreliğine de olsa basit ve keyifli bir hayatın kapılarını aralamak her insanı mutlu eder.

Günümüzde insanlar yoğun iş stresi, trafik, gürültü ve görüntü karmaşası içinde yaşadıkları şehir hayatından bunalmakta ve basit tabirle köy hayatının dinginliğini aramaktalar. Sürekli bir koşturmaca insanın hem ruhunu hem bedenini yorar. Kendi sesini duyamayan insan, zamanla kendisine ve çevresine yabancılaşır. Böyle bir süreçten geçen her insan bu hayat tarzından uzaklaşmak ve farklı deneyimler yaşamak ister. Bizler bu noktada ihtiyacınız olan farklı dünyanın kapılarını size açmak için buradayız.

Çiftliğimizde neşeli, sebze ve meyvelerle donatılmış bir bahçe düzeni, klasik tarzda döşenmiş, tarihi dokunuşların yer aldığı iç dekorasyonu ile kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir ortam oluşturduk. Burada geçireceğiniz her gün, sizi yorgunluğunuzdan arındıracak, yeni bir tempoya başlamadan önce enerji depolamanızı sağlayacak ve evinize döndüğünüzde kaldığınız yerden fakat çok daha motive olmuş bir biçimde hayatınıza devam etmenizde rol oynayacaktır.

Çiftliğimiz, dizi-film çekimleri, fotoğraf çekimleri gibi girişimler için de hizmet vermekte, geniş alanı, sessiz ve doğal yapısı ile oldukça rahat bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Doğal bir ortamda, estetik görünümü, geniş alan seçenekleri ve imkan zenginlikleriyle Balıkesir-Ayvalık Sural Çiftliği ile değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR