• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayvaz Hayvancılık

Adres :

Aşağı Çağlan Mahallesi Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kama / Turgut Kama

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 547 85 71

Whatsapp 2:

0 (539) 517 00 26

Birmilyonnokta.com üyesi olan Ayvaz Hayvancılık, Eskişehir hayvancılık sektöründe hizmet vermektedir. Hayvancılık alanında bilgi ve birikim sahibi olan ekibimiz bu sektörde geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Yılların tecrübesine sahip olan ekibimiz her zaman doğru, güvenilir ve kaliteli hizmeti sektöre sunar. Sizler de hayvancılık alanında firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden güvenle faydalanabilirsiniz.

Hayvancılık sektöründe vermiş olduğumuz hizmeti Odunpazarı üzerinde bulunan işletmemizde sizlere sunuyoruz. Yıl içinde adaklık ve kurbanlık alımları için işletmemizi tercih edebilirsiniz. Günümüzde artan fiyatlar nedeniyle pek çok alıcı istediği küçükbaşı bulmakta zorlanıyor. Eğer sizler de aradığınız küçükbaşı bulmakta zorlanıyorsanız işletmemizi ziyaret edebilirsiniz. Burada adaklık ve kurbanlık olarak satışa sunulan küçükbaş hayvan çeşitleri bulunmaktadır. Özenle beslenen bu hayvanlar doğayla iç içe büyür. Hayvanlar sağlığa uygun koşullarda beslenir. Hayvanların sağlık kontrolleri ise düzenli yapılır. Adaklık ve kurbanlık olarak alacağınız hayvanları çiftliğimizden seçebilirsiniz.

Çiftliğimizde farklı ağırlıklarda küçükbaş hayvanlar bulunmaktadır. Bu küçükbaş hayvanların tamamı sağlığa uygun koşullarda beslenir ve büyütülür. Dilerseniz yıl içinde kurbanlık ve adaklık için küçükbaş tercihini buradan yapabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz beslemek için de küçükbaş tercihini buradan yapabilirsiniz. Küçükbaş hayvan satışlarında fiyatlar yıl içindeki değerlere göre belirlenir. Bizler her zaman doğru ve uygun fiyat aralığında satış yapmaya özen gösteriyoruz. Almış olduğunuz küçükbaş hayvanı kolaylıkla adrese ulaştırabilirsiniz. Doğru fiyata güvenilir hizmet almak için sizler de çiftliğimizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR