• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

B-fit Kadınlara Özel Spor Ve Yaşam Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Semra Hocaoğlu

B-fit Kadınlara Özel Spor ve Yaşam Merkezi olarak İstanbul Gaziosmanpaşa’da hizmet vermekte olan firmamız kalitenin merkezi olmayı kurulduğu ilk günden bu yana sürdürmektedir. Yıllar içinde müşteri memnuniyetini esas alarak sürdürdüğümüz işlerimizde her gün daha ileri seviyeye çıkıyor, daha geniş kitleleri sağlıklı ve zinde yaşamla tanıştırmaya devam ediyoruz. Spor, kaliteli yaşamın merkezidir. Oysa günümüzde spor alanları son derece daralmış, endüstriyel beslenme ile de kişiler vücut ve zihin sağlığını kaybetme noktasına gelmiştir. Oysa düzenli spor ve sağlıklı beslenme ile günlük aktivitelerimizi çok daha rahat yapma şansı yakalarken daha dinç, daha enerjik oluruz ve günümüz daha verimli geçer. Bunu birde sağlıklı beslenme ile birleştirince istediğimiz görünüme kolayca kavuşabiliriz.

İstanbul spor sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak sizlere hem modern bir spor salonu sunuyor hem de beslenme uzmanı hizmetimizle dilediğiniz forma kavuşmanıza yardımcı oluyoruz. Salonumuzu özel olarak hazırladık ve en son teknolojiye sahip, en modern spor aletleriyle donattık. Geniş, ferah ve hijyenik ortamımızda rahatlıkla çalışma fırsatı veriyoruz.

Spor salonumuz sadece bayanlara özeldir. Bu sayede siz müşterilerimiz dilediğiniz gibi hareket edebilir, sadece sizin için düzenlenmiş alanlarda günlük sporunuzu yapabilirsiniz. Alanında eğitimlerini tamamlamış, uzman hocalarımızla hizmet veriyoruz. Uzman diyetisyenlerimiz eşliğinde kilo verme ya da kilo alma konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Kişiye özel beslenme programları ile yardımcınız oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR