• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ba & Tu Güzellik Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emine Bıyıklı

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Günlük hayatın koşuşturmacasın da bazen kendimize gereken ilgili gösteremeye biliriz. Buda cildimizde bazı ufak kusurlara yol açabilir. Ya da genetik etkiler, cildinizin yapısından kaynaklanan sorunlar olabilmektedir. Fakat artık gelişen teknolojiler ile beraber istediğiniz görünüme kavuşmak çok kolaylaşmıştır. İnsanlar hayatları boyunca en iyiye ve güzele ulaşmak isterler. Sizleri hayal ettiğiniz görünüme kavuşturmak ise bizim görevimiz.Samsun güzellik merkezi ile hizmetinizdeyiz. Amacımız cildinizde sizin rahatsız eden ve kurtulmak istediğiniz sorunlarınızdan kesin çözüm ile sorunsuz bir şekilde kurtulmanızı sağlamak ve sizi estetik açıdan kusursuz ve sağlıklı bir görünüme kavuşmaktır.

İşlemlerimiz sizin istekleriniz doğrultusunda kendinizi en güzel hissedeceğiniz halinize kavuşturmak için yapılmaktadır. Bunu yaparken de sizin ve cildinizin en ufak bir sorunla karşılaşmaması için gelişmiş teknoloji ürünler ve uzman çalışanlarımızla beraber uygulamalarımızı yapmaktayız. Güzellik uygulamalarını en kaliteli şekilde ve uygun fiyata sizinle buluşturmaktayız.

Salonumuzda ki buz epilasyon uygulamasıyla tüylerinizden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Bunun yanında selülit tedavisi uygulaması, çeşitli cilt bakımı tedavileri, el ayak bakımı, leke tedavisi, plazma enerjisiyle kırışık ve çatlak tedavisi gibi uygulamalarımızı hizmetinize sunmaktayız. Ayrıca göz kapağı estetiği gibi uygulamalarımızla sizin daha genç görünmenizi sağlamak amacımızdır. Kirpik lifting, dermapen, microblading, iğnesiz mezoterapi, dudak renklendirme gibi birçok işlemlerimiz mevcuttur. Siz sadece kavuşmak istediğiniz görünümü söyleyin. Uzman kadromuzla sizi güzelliğinize güzellik katmak bizim görevimizdir. Samsundaki Ba&Tu güzellik salonumuzla hizmetinizdeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR