• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Babynest Kuşpuni

Adres :

İstanbul - Kağıthane İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emine Saral Eksil

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (530) 185 00 53
BabyNest
Yeni doğan bebeklerimiz yaşamının ilk aylarında ortalama günde 20 saat uyumaktadır ve bu dönemlerde uyku için rahat bir ortam sağlamak ve dinlenmek bebeğimiz için esas olandır. Genç ebeveynler ilgilendiren en önemli konuların başında gelir uyku , bebeğimizinuzay tipi karyolalar'da uyuması onu korkutabilir veya ortopedik olmayan minderlerde uyutmak uyku bozukluklarına sebep olabilir.
Babynest bebeğimize uyku sırasında konfor ve koruma hissi verir. Yeni doğan bebeğimiz için özel , rahat , hijyenik bir yuva sunar. Düşünün gezmeyegittiniz , bebeğiniz kirli (hijyenik olmayan koltuk , yatak, insan eli vs.) yatmayacak ona özel yuvasında hep yatacaktır ve unutmayın ki bebeğinizle uzakta olsanız bile kendini hep evinde hissedecektir...
Bebek Yuvası dünya çapındaki doğum servislerinde ve prematüre servislerinde bulunur. Babynest malzemeleri sertifikalı ve onaylı'dır. Unutulmamalıdır ki Babynest in en önemli özelliği güvenli ve rahat bir uyku alanı sunmaktır.
Bunların yanında bebeğinizle yatarken ve emzirirken Babynest i kullanabilirsiniz. Bebeğiniz sizinle yatarken , yumuşak kenarları sayesinde hem güvende olur , hemde alışmış olduğu uyku yerinden dolayı hiç bir zaman yabancılık çekmez.

Yine Yeniden Yineliyoruz ... Her Bebebeğin Bir Babynest i Olmalı !

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR