• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baki Enerji

Sektör :

Yetkili Kişi :

Baki Koç

Elektrik elektronik alanında en başarılı şirketlerden biri olan şirketimiz Baki Enerji birmilyonnokta.com üyesidir. Elektik elektronikte yılların emeğiyle tecrübe kazanan personelinin yardımı ile başarı merdivenlerini hızla tırmanan Baki Elektronik, profesyonel hizmetini sürdürebilmek adına hizmetlerini titizlikle sürdürmektedir.

Baki enerji şirketi olarak her çeşit aydınlatma sisteminin kurulum, onarım ve bakımı hizmetlerini sizler için gerçekleştiriyoruz. Evlerinizin, işyerlerinizin güvenliği için oldukça gerekli alarm sistemlerinin, güvenlik kameralarının kurulum ve bakımını yapıyoruz. Baki Enerji olarak sizleri ve geleceğinizi güvenle koruyoruz. Elektrik, elektronik malzemelerinin toptan satışını da yapmaktayız. Değinmek istediğimiz ve herkesin göz ardı ettiği konulardan biri olan, elektrik tesisatı bakımı aslında çok büyük bir önem teşkil etmektedir. Tesisat kaynaklı çıkabilecek yangınların, patlamaların sadece filmlerde kalmasını istiyorsanız, periyodik olarak tesisat bakım ve onarım hizmetimizden yararlanmalısınız. Bu şekilde hem evinizi hem de geleceğinizi sağalama alabilirsiniz.

Ankara Elektrik sektöründe Sincan’da hizmet veren şirketimiz, hizmet verdiği yelpazeyi büyütebilmek ve hizmet kalitesini arttırabilmek adına her çalışmasını başarıyla tamamlamaya gayret etmektedir. Şirketimiz Baki Enerji müşteri memnuniyetine yüksek derecede hassasiyet göstermektedir. Bizler her hizmetimizi, sizlerin maksimum derecede faydalanabilmeniz amacını güderek çalışmamızı sürdürmekteyiz.

Elektrik elektroniğe dair her şeyin cevabını alabileceğiniz Baki Enerji hizmetlerini adil ve hakkaniyetli şekilde belirlemektedir. Hizmetimiz ve ücretleri hakkında bilgi almak ya da aklınıza kalanları sormak için bizlerle iletişime geçmeyi unutmayın. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk ve gurur duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR